Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti miket szerettek csinálni...

Ti miket szerettek csinálni emberekkel közösen?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy én szinte képtelen vagyon olyan programot, elfoglaltságot találni baráttal, barátokkal, családdal vagy akárkikkel, ami után ne érezném azt 5 perc elteltével, hogy "úristen, ez de rohadt unalmas/kínos/idegesítő/felesleges/értelmetlen, haza akarok menni végre".


Próbáltam már több dolgot, de egyszerűen semmit nem tudtam még kényelmesen élvezni. Itthon általában kényelmes, de kicsit ijesztő, hogy halálomig ennyiből fog állni az életem (sorozatok, filmek, zene, internet, alvás).


Ti miket csináltok társasággal? Illetve, hogyan jöttetek rá, hogy miket szerettek csinálni? A hangsúly itt a társaságon van, tehát nem szóló programokra gondolok.


18 vagyok egyébként.


2018. jún. 3. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Mozi, kajalas, kavezas, stb. Ha olyan emberekkel veszed magad korbe akikkel szivesen vagy egyutt, akkor ez nem problema, barmit szivesen fogsz csinalni.
2018. jún. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Én a legjobb barátnőmmel együtt még takarítani is szeretek. Ahogy az első is írta, a hangsúly azon van, hogy szeress együtt lenni azokkal akikkel vagy.
2018. jún. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Majd a munka lesz a legjobb közös program.

Amúgy foci, darts, póker, horgászás, grillezés, strand, fesztiválok, túrázás.

2018. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Amit én szoktam csinálni a baráti társaságommal és szeretem is csinálni az a pókerezés, társasozás (többféle játékkal). Mást is szoktunk csinálni de azokat tizedennyire se élvezem.
2018. jún. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 he84 ***** válasza:
Én sétálni közösen 1-2 órát, néha többet, közben beszélgetni, vendégség és néha esetleg néhány napos kirándulás. Ha jóban vagytok, akkor egyik se lehet se uncsi, se akadály.
2018. jún. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!