Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti kit választanátok ebben a...

Ti kit választanátok ebben a helyzetben? Két nagyon jó barátot vagy egy régit akivel régen összevesztél?

Figyelt kérdés

Két barátommal beszéltem, hogy egyetemre bentlakásba mennénk 3-an, mert nincs pénzünk kintlakásra, és inkább megpróbáljuk a bentlakást, és ha nem jön be 1 év múlva megpróbálnánk albérletbe menni. Közben felajánlotta egy régi barátom hogy költözzek hozzá, mert van ott lakása. Akivel régen nagyon jól megvoltunk, egész nap vele lógtam, aztán valami elromlott... Mostanában kezdek újra jóba lenni vele, de nem tudom fogadjam-e el az ajánlatot. Azt mondta nagyon örvendene ha együtt laknánk, és hogy csak a rezsit kéne fizessük fele-felében.

Ti mit tennétek?



2018. jún. 3. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt a megoldást válaszd, ami kényelmesebb számodra. Meg persze az is számít, hogy ne legyen konfliktus. Ha meg tudjátok beszélni a dolgokat a régi barátoddal, akkor nem lesz gond.
2018. jún. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy emberrel jobb együtt élni, mint kettővel, kevesebb alkalmazkodás... De mi van ha megint megromlanak a dolgok és kitesz? Akkor hova mész?
2018. jún. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amelyik olcsóbb. Egyébként ha olcsóbb az egybarátnál lakni, akkor talán azt választanám, afelé hajlanék. Viszont ha nem olcsóbb, mint a kollégium , akkor meg a kollégiumot választanám. Amúgy fogalmam sincs, legyen ahogy érzed; mert ezt azért tényleg neked kell a szívedre, a belső hangodra hallgatva megérezned. Hogy melyik lehetne a jobb döntés. Amúgy nem "csalod meg" egyiket se. Attól még szeretheted mindazösszes barátodat.
2018. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*kaptál ilyen lehetőséget és rendesen megértik ha igazi barátaid; meg már lezsíroztad a másik kettővel, és megérti ha igazi barátod.
2018. jún. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már megbeszéltétek a másik 2-vel, és nincs idejük 3.-at találni, én nem csimnálnék segget a számból, és velük mennék. Vagy keresnék nekik 3.-at. Egyéb esetben meg azt, ami olcsóbb.
2018. jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!