Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy pesti fősulin vajon be...

Egy pesti fősulin vajon be tudnék illeszkedni?

Figyelt kérdés
Pestre jelentkeztem a BGF-re. Eddig egy vidéki főiskolára jártam, és ott nem nagyon sikerült. Barátaim talán nem is lettek, csak pár jó ismerősöm. Bár végig albérletben laktam meg sokat dolgoztam így csak ritkán jártam el bulizni. De valamiért mindig az volt, hogy tök jóban lettem valakivel, aztán hetekkel később megszakadt a kapcsolat. Valahogy úgy érzem, hogy én nem vagyok elég menő arc vagy hogy is mondjam és megijedek ha kedvelnek, nem akarom elrontani...aztán mégis elrontom. Most a BGF-en koliba szeretnék menni, szerintem be is kerülök. Viszont félek hogy ugyanez lesz. egyébként nagyon szeretek programokra járni, koncertezni, szóval ha hívnának akkor tuti mennék. csak attól félek, hogy nem fognak. Nagyobb társaságban általában mindig csendben vagyok, 1-2 emberrel tudok csak egyszerre beszélgetni, kínosnak érzem ha mindenki rám figyel.
2014. júl. 1. 07:53
 1/1 anonim ***** válasza:
A beilleszkedés nem helytől függ.
2014. júl. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!