Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok tanácsot adni?

Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Na szóval van egy fiú, akit még kb. 5 éve ismertem meg a suliban. Eleinte nem voltunk szimpatikusak egymásnak, de utána egész jól kijöttünk. Úgy vettem észre a viselkedéséből és a beszédjéből, hogy bejövök neki, és ez másoknak is feltűnt. Akkoriban szinte minden nap bármiről tudtunk beszélni, egész nap chateltünk. Amikor vége lett a sulinak, utána még egy jó ideig tartottuk a kapcsolatot, elég sűrűn beszélgettünk, terveztünk ezt is azt is, de soha nem lett belőle semmi... 2 éve valami megváltozott, hónapok telnek el úgy, hogy nem beszélünk, de végül mindig keresi valamelyikünk a másikat. Olyan is volt, hogy 1 év után érdeklődött felőlem. Legutóbb 2 hete beszéltem vele, írta, hogy nyugodtan írhatok neki, de nem szeretnék nyomulni.

Mi lenne a helyes döntés? Hagyjam a fenébe vagy mi legyen?



2018. jún. 8. 10:51
 1/6 anonim válasza:
Szia! Szerintem várd meg míg ő érdeklődik keres téged, ha fontos vagy számára hogy mi van veled ilyesmi akkor úgy tudja hol keressen fel. De ha olyan típus hogy visszahúzódó és talán nem mer kezdeményezni, akkor keresd te hátha lesz valami akkor ne hagyd annyiban. Egyébként nem tudom mi lenne a helyes döntés én mindig is határozatlan voltam. De te légy határozott, tedd amit jónak látsz érzel!
2018. jún. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mondta, hogy nyugodtan írhatsz neki. Akkor mire vársz? :) Semmi sem fog az öledbe pottyani az életben. Vedd a kezedbe a irányítást, persze csak megfelelő mértékben, nem kell túllicitálni egy férfit, az a véglet sem jó :D

Szerintem minden félelem nékül írj rá, kérdezd meg, hogy van, említsd meg neki, hogy arra gondoltál, valamikor személyesen is beszélgethetnétek, ha van kedve. Nem kell nagy dolgokra gondolni, kezeld lazán a helyzetet.

Ha lelki támaszra vágysz, vagy szeretnél bővebben beszélni róla, nekem is írj bátran, szívesen segítek :)


19L

2018. jún. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Arra várok, hogy ő írjon, de ne hónapok kihagyása után. Legutóbb én írtam rá 2x, most azt szeretném ha ő írna.

Nem szeretném így elmondani neki, mert lehet hogy már nem érez úgy, mint akkor.

2018. jún. 8. 12:53
 4/6 anonim válasza:
Nem tudom mennyi idosek vagytok, de az talan nem is annyira szamit. Sokaig en is ugy gondoltam, hogy aki igazan akar, az keresni fog. Viszont ez egy oda-vissza jatek. Ha fontos neked, igenis keresd ot! Ne szamolgass! Egy ido utan ugyis megfogod unni, ha csak egyoldalu ez a dolog. Viszont nagyon valoszinu, hogy neki is felfog tunni, hogy fontos szamodra, es o is keresni fog. Hiszen ha evek teltek el es meg mindig neha neha felbukkantok egymasnal kolcsonosen, ott lehet valami. Ne nyiss ajtostul a hazba, ha (ujra) fellobban benne valami erosebben, azt nem fogja tudni sokaig leplezni. Viszont ha majd igy erzed, beszeljetek nyiltan errol. Felesleges hiu abrandokat szulni es idegeskedni mert azt hiszed, lehet koztetek valami, pedig o csak egy jo baratkent tekint rad.
2018. jún. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szakmayer válasza:
Az egyiknek nyitni kell a másik fele, ha azt akarjátok, hogy kapcsolat legyen belőle. Ilyen egyszerű.
2018. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

az ilyen "x éve ismerem, jól elvoltunk mindig is, de..." kezdetű dolgok soha nem végződnek jól

oka volt annak, hogy nem lett köztetek semmi 5 éve, se 4 éve, se fél éve


téged valójában nem ez a gyerek érdekel, hanem meg akarod nyugtatni a kis egodat, hogy "igen, még érdeklődik irántad"

nyilván van köztetek valamiféle érdeklődés a másik felé, de ahhoz nem elégséges, hogy ebből legalább egy valamilyen barátság legyen, nemhogy kapcsolat


van elég ember a bolygón, ne rohangálj szekerek után

2019. febr. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!