Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bekovettem de eddig semmi, miért?

Bekovettem de eddig semmi, miért?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki régóta tetszik most bekovettem instan de reggel óta semmi pedig már kezdtem remenykedni:( szerintetek?
2018. jún. 10. 17:47
 1/9 Todboy ***** válasza:
Ha aktív instaszexuális életet él, akkor a válasz semmi. Ha csak egy átlagos ember, akinek nem ez tölti ki az életét akkor megérthető, hogy nem történt reakció.
2018. jún. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ahjj ..

Nem úgy értem hogy ezen töltjük az életünk csak bekovettem mert tetszik és nem követ vissza

Tudom gyerekes de hát ilyen a gyerekszerelem le

2018. jún. 10. 17:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi az a bekövetés?
2018. jún. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt még nem érezheti legkisebb érdeklődésnek sem. Egy csomóan mikor felrakják az Instagramot kapásból egy gombnyomással követni kezdik összes Facebook ismerősüket.


De azt már kiszúrjuk, ha csak egy szimpla mosoly jelet is küld valamelyik képünkhöz egy jobb csaj.

2018. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Osztom az első válaszoló véleményét... Inkább örülj hogy nem lóg folyton az instán. De ha holnapig nem fogadja el a követési kérést vagy nem követ vissza hagyd inkább
2018. jún. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Személyesen mond el neki. De semmiképp se üzenetben, mert azzal vissza tud élni. A szó elszál. Mond csak el neki. Lehwt, h neki is tetszel
2018. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem halt még meg a romantika, jól van :D
2018. jún. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
EMBEREK !:D nem követett vissza baratnője van... én meg kikövettem és kilajkoltam a kepet. .. de gáz :$
2018. jún. 11. 14:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi gáz. Én ilyen online oldalakon nem vagyok túl aktív, de amikor egy-két havonta egy bejegyzést, pár képet felteszek, akkor olyan ismerőseim is lájkolják, akkikel mondjuk 2-3 hónapig jártam x éve tanfolyamra. Eszembe sem jut azt feltételezni, hogy minden ilyen csaj pont engem akar, csak azt, hogy jó hogy szimpi vagyok nekik.
2018. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!