Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám magam mögött...

Hogyan tudnám magam mögött hagyni az eddig rossz élményeimet?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit hosszú lesz,de ha nem írom le akkor meg nem lehet majd érteni a kérdés lényegét.Szóval,13 éves vagyok 8-as Általánosban És hát Nyáron(2017) beleszerettem egy lányba,de nagyon rosszul sült el(röviden nagyon nyomultam rá és talán megijesztettem) és az egész nyaram nagyon szar volt ez miatt.Nagyjából sikerült tisztáznom és barátok vagyunk chaten stb tudunk beszélgetni viszont a való életben elég nehézkesen megy vele.Nem nagyon merek belenézni a szemébe stb.Neki van egy barátnője aki meg nagyon utál engem.Csak a napokban tudtam meg hogy kb 2 éve mondtam rá egy csúnya jelzőt amit sajnos azóta sem tudott elfelejteni.(Részben megértem mert ok nélkül mondtam az alakjára dolgokat,és beégettem szinte mindenki előtt).Megpróbáltam vele tisztázni a dolgokat mert már nagyon ideges voltam ez miatt hogy folyton basztatott.(És csak ez után mondta hogy én kezdtem 2 éve)Beszélgettünk és tényleg így visszagondolva is megbántam a dolgokat,és elhatároztam hogy veszek neki csokit.Megkérdeztem a barátnőjét(Akivel nyáron volt ez a dolog) hogy milyen csokit szeret és mondta hogy mondjak valami kis szöveget is.Megírtam a szöveget és fél óra múlva meg is kérdeztem hogy jó-e amit írtam.Mondta hogy jó de utánna mondta azt is hogy akinek vettem volna a csokit annak úgy jött le hogy én szerelmes vagyok belé.Ezek után este nem tudtam aludni ugyanis egy csomó gondolat jött a fejembe.Köztük az is hogy a barátaimnak vajon fontos vagyok-e mert egy csomószor basztattak már az miatt is hogy hát egy sokkal szőrösebb vagyok mint ők.Persze van amikor jófejek de nem tudom hogy kikéne ez miatt magamért állnom valamint most úgy félek mi lesz ha hétfőn újra suliba megyek.És fogalmam sincs hogy hogyan tisztázhatnám magamat.

2017. dec. 9. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:

szia! nagyon aranyos ez a történet. Kérjél nyugodtan bocsánatot attól a lánytól. Akármit is hisz rólad, nem számít. Ami számít, hogy megbántottad, és beláttad. Ez arra utal, hogy lelkileg érettebb lettél azóta. Ez nagyon fontos dolog. Nem kell tisztáznod magad, csak kérj bocsánatot, és utána ne foglalkozz a lánnyal, ha nincs kedved. Észre fogja venni, hogy nem érdekel téged.

Az, hogy zavarban vagy az előtt, aki tetszik, az természetes dolog. Nem muszáj vele barátkoznod.


A barátok gyakran ilyenek. ezek inkább haverok, nem is barátok. Az, hogy szőrös vagy, nem baj. Sok nőnek a szőrös férfiak tetszenek.

2017. dec. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Sokan szeretik a szőrös pasikat :D


Amúgy tök cuki vagy ^_^ Szerintem valld be annak a csajszinak, hogy nagyon megbántad, hogy megbántottad és nem gondoltad komolyan. Az meg természetes, hogy ha tetszik valaki akkor nem bírsz ránézni :D (ez furán hangzikxD)


Az emberek már csak ilyenek, beszólogatnak egymásnak, szerintem ne vedd magadra. Egyszeri vagy és megismételhetetlen :) + ebből a sztoriból kiindulva nagyon kedves ^^

2017. dec. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!