Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet, hogy az egyik barátnőm...

Lehet, hogy az egyik barátnőm biszex?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm aki velem egy idős, de más évfolyamba jár. Csak a tesink szokott együtt lenni semmi más. Egy ideig csak köszöngetett, meg pacsizott. Viszont egy pár hete elkezdett ölelgetni a folyosó kellős közepén, a lépcsőn, az órám utáni terem ajtaja előtt. Egyszer nem mentem be első órára, pont a közös tesire. Amikor meglátott a folyosón elkezdett rám kiabálni, hogy "Úristen megjöttél? Azt hittem nem leszel!". Úgy inkább a föld alá kívántam volna magamat. Nem igazán tudom mire vélni. Én biszex vagyok, viszont egyáltalán nem tudok ismerkedni, kezdeményezni, barátkozni. Valamilyen szinten örülök neki, de nem akarom félreérteni. Szóval, ha valakinek van valami ötlete, sejtése akkor írjon! Amúgy egyáltalán nem csúnya, sőt kifejezetten szép és elvileg barátja is van (volt?). Szívesen megismerkednék vele jobban, esetleg össze is jönnék vele. Ha valaki ebben is tudna segíteni, megköszönnèm!:D

2018. jún. 11. 04:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy állandóan megfogja a kezemet ölelés közben, meg "csak úgy" is.
2018. jún. 11. 04:07
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak elkezdett kötődni hozzád, mint baráthoz. Legalábbis, én akkor viselkedek így, ha a közelebbi barátaimmal vagyok.
2018. jún. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Ezt így nem lehet sztem megmondani,van aki csak ilyen típusú.Volt egy lány akit kiszúrtam ,hogy feltűnően bámul amikor zuhanyoztunk,én hetero vagyok és zavart.De szerintem ő sem az,van barátja,meg amúgy nem nyomult rám.
2018. jún. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
De cuki csaj lehet. Tök jó neked kerdező.
2018. jún. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csókold meg, ha olyan a reakciója mond hogy véletlen volt ha meg másmilyen lesz akkor igen bisex
2018. jún. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20%

Kedves #3 együtt zuhanyoztatok ?

Akkor min kell kiakadni, biztos felmért téged xD

Kérdező, ha egyáltalán nem tudsz barátkozni, miért ölelget és fogdos a ... az a "làny" ?

Amúgy igen... meg fogsz lepődni, nem mindenki biszex, s szerintem te sem vagy az, hanem inkább kattos vagy, némi /verzséggel megspékelve ;)

Huncut kisjány !

Fiúkról nem is írtál! Mi van ha a le$boson van a helyed ?

Azt mondod megölelt ?

Há! Nyílván sze#et akart a hölgyike, bár dákó márkó nélkül elég nehézkes lesz... De sok sikert, és igen, szerintem is bi, kezd ki vele, mondjuk amikor átölel markolásszad meg jó határozottan, h félre érthetetlen legyen számára az általad kibocsátott feromonok özöne!

2018. jún. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!