Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak hogy ne bőgjek...

Mit csináljak hogy ne bőgjek a ballagáson?

Figyelt kérdés

Már az osztály fotózáson is bőgtem eszembe jutnak az emlékek stb. A gondolattól bőgök hogy pénteken ballagok.

Mit tegyek hogy ne bőgjem végig az egészet?

Nem voltunk annyira nagyon összetartó osztály de az emlékek meg ezek nagyon hiányozni fognak.


2018. jún. 13. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor valami teljesen más dologra szoktam gondolni. Pl. hétvégén mit fogok csinálni, vagy egy elvégzendő feladatra. Sajnos ezzel oda a hangulat is, de garantáltan nem sírok.
2018. jún. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Próbálkozok majd.

2018. jún. 13. 13:24
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Bőgni a tehén szokott :D nem a sírásra gondoltál?
2018. jún. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó akkor sírás xd
2018. jún. 13. 13:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem gimis ballagásom volt nemrég és ha akartam, ha nem, sírtam. A 8-os ballagásomon is, hiába gondoltam másra. Én kisminkeltem magam, így azért vissza tudtam tartani, épp csak könnyeztem.
2018. jún. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És miért akkora tragédia, ha sírsz?
2018. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem az lenne a baj ha eppen csak konnyeznek, de en elegge erzekeny vagyok es mar ma a bolond ballagason is bőgni fogok tuti. Tehat nem konnyezek hanem konkretan bombolok azt meg nem kene.

2018. jún. 14. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!