Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon ciki, hogy könnyeztem...

Nagyon ciki, hogy könnyeztem a ballagáson?

Figyelt kérdés
Nagyon megható volt. Az volt a célom, hogy kitűnő legyek, mikor megtudtam és átkellett vegyem a jutalmat annyira sokkot kaptam, hogy elkezdtem remegni, éreztem, hogy könnyezek, hogy megcsináltam a lehetetlent. Nagyon rossz tanuló voltam régebben,nagyon sokszor ki akartam iratkozni. (Amúgy lány vagyok)
2018. máj. 5. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond nincs ezzel!

Csak így tovább az életben!

Klassz vagy!

2018. máj. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ügyi vagy, gratulálok! Sok sikert az érettségihez is! Merre szeretnél tovább menni?
2018. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Cikinek, meg nem ciki egyáltalán. 2es voltam.
2018. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem az, én is majdnem sírtam a ballagásomon(igaz 8.-as voltam, most 9:)), de egy "barátnőm" olyan flegma és bunkó volt velem, hogy úgy éreztem, ez az egész nem ér annyit, hogy egy fia könnycseppet is ejtsek érte.

16/l

2018. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki , én is könnyeztem !! A boldogságtól ! Utáltam az iskolát éveken át , egy gyötrelem volt , de így hogy vége ... boldog vagyok , szóval nem baj ha könnyeztél :)
2018. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben nem ciki, de nálunk volt egy lány, aki az iskolai és városi ballagáson is sírt, de nagyon látszott, hogy az erőltetve volt és olyan szánalmasan nézett ki.
2018. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a legtöbb lány pityergett, meg egy-két srác is, mert nagyon jó volt a közösségünk, sajnáltuk, hogy vége.

Nem gáz szerintem ballagáson sírni.

Az eredményedhez pedig gratulálok :)

2018. máj. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem még odébb van a ballagásom, de én is sírni fogok. Előre tudom, ismerem magam. Voltam a végzősök ballagásán, láttam ahogy végigvonulnak az iskolán, ott is majdnem megkönnyeztem, mert olyan szép és megható volt.

Gratulálok a tanulmányaidért és sok sikert az érettségihez is!

2018. máj. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes vagy,gratulálok! Kicsit sem ciki:)
2018. máj. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!