Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg lehetetlen értelmezni...

Tényleg lehetetlen értelmezni vagy csak nekem nem megy?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. Van egy lány akivel eddig azt hittem barátok vagyunk. Egy helyen dolgozunk. Jól elvoltunk néha azt éreztem hogy van egy kis kémia is köztünk. Sokat kerestük egymás társaságát. Közel állt hozzám, egyszer nagyon megzuhant mikor egy nézeltérés után azt mondtam neki hogy nincs rá szükségem. Aztán megbeszéltük és mondtam neki hogy ő az egyik olyan ember akit nem akarok elveszíteni. Ezt már nagyon megbántam,hogy kimondtam neki,mert úgy érzem ez nem kölcsönös. Valahányszor próbáltam bevonni közös programba valamiért sosem jött. A többiekkel meg simán benne van. Ma történt egy olyan eset, hogy szervezett otthon náluk egy kis összejövetelt amire a fél céget meghívta és nekem egyáltalán nem szólt. Két kollégáért még foggal körömmel harcolt hogy menjen el, én pedig eszébe sem jutottam. Engem nem említett.

Ez nekem akkora fájdalmat okozott, hogy szavakba sem tudom önteni. Iszonyatosan rosszul esett. Nekem ő eddig fontos volt, de én neki abszolút nem ezek szerint. Mindenki tudott erről, csak nekem nem szóltak.

Miért tesz ilyeneket, ha elméletileg én is számítok neki?


2018. jún. 17. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég egyszerű: már elege van belőled.
2018. jún. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem értesz? Konkrétan nem akar veled lenni. Eleinte akart volna valamit, te lekoptattad, aztán mire meggondoltad magad, addigra már őt nem érdekli. Eleve nem értem, hogy miért kell pont a munkatársaidat kergetni a péniszeddel, most lesheted ahogy másoknak kelleti magát, miközben mindenki azon röhög, hogy te meg odavagy érte.
2018. jún. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mind a ketten tévedtek!

Nem koptattam le, nem bonyolódtunk bele semmi olyanba, és nem kergetem a péniszemmel!

2018. jún. 17. 00:59
 4/6 anonim ***** válasza:

ŐK nem értik félre, és ki beszélt itt a dugásról?! SENKI, csak azt mondták, hgoy szállj le róla.


Én sem akarnék tőled semmi barátságot sem, ha közölnéd velem, hogy szálljak le rólad, mert nem kellek barátnak sem.


Ennyi, ne vergődj, ő pontosan azt tette, amit "kértél" tőle: békén hagy.

Jaaa, hogy most már mégiscsak kéne a haversága? Hát, íg jártál, ilyen emberrel én sem tartanám a kapcsolatot.

2018. jún. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De mi ezt már rég megbeszéltük....
2018. jún. 17. 12:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
"...egyszer nagyon megzuhant mikor egy nézeteltérés utan azt mondtam neki, hogy nincs rá szükségem. Aztán megbeszéltük és mondtam neki..." Eső után köpönyeg...
2018. jún. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!