Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Direkt csinálják ezt a barátai...

Direkt csinálják ezt a barátaim? Meglehet még menteni a társaságot?

Figyelt kérdés
Van egy haveri társaságom ami majdnem 1 éve alakult. Azóta a tagok sokat változtak, jöttek-mentek tagok. Nemsokára ünnepelnénk az 1 éves bulinkat, de egyszerűen nyár eleje óta a társaság kezd szétszéledni, egyre jobban kezdik utálni egymást és nyűg mindenki. Nagyon nem örülnék ha szétszélednénk mert ez az egyetlen társaságom, ahol valaki vagyok, az életben sajnos egy senki vagyok így új haverokat esélyem nincs találni. Tegnapett volna egy találkozó, de a tervezés utáni 1 nappal már a szervező el is felejtette így egy házibuliba memt helyette. Mára tolta az eseményt de az egyik tag cserben hagyta egy fontos projektben ezért a mai is sztornó így megint másik házibuliba megy dacból. 2 hét múlva lesz az 1 éves buli és sorra jelentik ew hogy elegük van már a társaságból nekik semmi kedvük ehez, mert mindenki bunkó lett és letojják a másikat nagy ívből. A barátnők és a random haverok fontosabbak mint a több mint 10 éves ismerősük, akikből mára a 2. Családjuk lett. Van esély valahogy megmenteni, vagy elveszett ez a társaság? Direkt akarnak szétválni, vagy csak kori adottság? 17-18 éves emberek társasága és kb 10 tag.

2017. okt. 14. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet megmenteni. 17-18 évesekről beszélünk. Ha nyűgnek érzik egymást, nem kedvelik egymás tulajdonságait, akkor ez nem barátság már.
2017. okt. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem sem lehet megmenteni. De nagyon remélem, hogy tudsz majd találni egy jó társaságot! :D
2017. okt. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!