Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » I'm fed up. Akk ert Angolul...

ZeToRr kérdése:

I'm fed up. Akk ert Angolul az olvassa el. Miert van Ez?

Figyelt kérdés

Angolul irtam egy video ala, ha erted akkor Nyugodtan Irj velemenyt.

Bajtarsi szeretetet akarom ereznI majd.


I'm literally fed up with the people around me. Every fucking teenager is an alcoholic, they drink every week, they smoke pot and do drugs, and they are telling me that I'm nothing. They are telling me that I'm a worthless scum because I don't drink, because I do workouts, and of course that's why "I'm nothing" (to them).

They are the real women and men because they bought a fucking car on mom's or dad's credit card. They are "amazing", right? They have a driving license, they are fucking scum girls, and yeah they are like a fucking 2 slided blade. In front of you they'll show you their good side but when you are not in front of them then you are a "scum, faggot, piece of shit". That's what I hate. I want to feel brotherhood, and that's only in warzones. My child like dream is to become a legionnaire, a great honorable man. I want respect, small recognition from my family for joining, and I want to tell them that I did it, the real manly harsh training. I want to feel love, recognition, brotherhood. And it can only happen if I join the FFL.



2018. jún. 17. 01:42
 1/10 A kérdező kommentje:
Mi a velemenyetek a mai fiatalokrol? Veletek is Ez van?
2018. jún. 17. 01:44
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Gyerekes vagy, az a velemenyem.

1. Ne altalanosits. Nem minden tini ilyen.

2. Amugysem ertem, szerintem neha siman belefer ilyen kikapcsolodas, ahol a baratokkal iszogatnak, talan fuveznek. Persze ezt nem heti rendszereseggel mondom, hanem mondjuk 1-2 havonta, amikor belefer az idejukbe. Ne jatssza nekem senki az alszentet, tinik 80%-a mar csinalta valamelyiket.

3. Nem leszel attol valaki, hogy edzel, nem pialsz. Huha, es? A kornyezetemben ismerek ilyeneket, szuper meg ilyenek, viszont ennyivel semmit sem tettek le az asztalra.

4. Mi a baj azzal, ha kapnak autot? Ha megtehetik, akkor miert ne? Egyik evfolyamtarsamnak is van, azert kapta, mert kb kituno tanulo, es a szulei igy jutalmaztak meg a kemeny munkajat. Lehet elkenyeztetes, de ha van ra penzuk, akkor meg? Mi kozod van masok eletehez?

5. Megprobalhatnal egy sort karomkodas nelkul irni

6. Angoltanart is latogasd meg azert

7. Nem tudom mi az az FFL, de le is szarom

Szia!

2018. jún. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogy miért van azt te tudhatod, mi nem. Úgy tűnik valami oknál fogva nem igazán találod a helyed a környezetedben, másra vágsz. Amiket írsz általánosságban másokról annak részben van valóságalapja másrészt viszont nem ennyire fekete-fehér a kép. Én is és sokan mások is éreztek hasonlóan bizonyos életszakaszban. Én is motivált voltam és időnként mai napig annan érzem magam a katonai pálya iránt, hasonló érzelmi indíttatásból is. De összességében úgy látom neked tartalmas emberi kapcsolatok hiányoznak igazán és egy közeg amiben kibontakozhatsz. Ehhez azonban nem feltétlen kell a francia idegenlégióig menni.
2018. jún. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én pl. tök leszarom, hogy ki hogyan éli az életét. Ők így élik? Ez neked miért baj? Mit foglalkozol vele?
2018. jún. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hidd el, vannak normálisak rajtad kívül, akik nem részegek minden héten és nem drogoznak. Csak általában ezek a csendesebb emberek, nem a hangadók. Mindig a hangosabbak tűnnek többségnek.

Ne barátkozz s**ggfejekkel. Nem tudom, mennyi idős vagy, de gimi után könnyebb lesz elkerülni azokat, akiket nem kedvelsz.

Emiatt belépni a légióba kicsit túlreagálásnak tűnik, de ha tényleg ez az álmod, próbáld meg.

2018. jún. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy ezt a gyerekes, primitív megfogalmazást fájt olvasni, de végül is ahhoz képest, hogy nyilvánvalóan nem vagy penge angolból, nem sikerült rosszul.


Egyébiránt az edzéstől még a "menők" sem fognak lenézni, nem tudom, honnan szeded (ha ilyen a környezeted, egyszerűen TE irritálod őket, ez legfeljebb csak kifogásuk, és ezzel nem azt mondom, hogy a te hibád). Mi van akkor, ha minden héten isznak és füveznek? Csinálják, senki nem szent, legfeljebb nem kell túlzásba vinni.


Vannak kétszínű emberek (a blade-es hasonlatod elég nagy hülyeség amúgy :D), de annnyira általánosítasz, a való élet egyszerűen nem ilyen. Ha te csak ilyenekkel találkozol, nem jó körökben mozogsz.

Plusz a katonaság is tele van ostoba emberekkel, elhiteted, hogy nem ettől fogod kapni a megváltást. Azt meg kell egyáltalán említenem, hogy valószínűleg magyarként sosem keveredsz majd valódi csatába, hogy azt az igaz "testvérséget" érezd?


(ja, és nem, nincs garancia, hogy meg fogod kapni a felsorolt dolgokat - egyáltalán miért kapnál elismerést, csak mert belépsz a katonaságba? és szeretet?)

2018. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Figyelj, Telefonrol fogalmaztam az angol szoveget. Emelt angolom van, Szoval annyira Nem lehet annyira Hulye belole.

Francia idegenlegiora Gondoltam, Nem a magyar katonasagra. Altalanositas Jajj mar

2018. jún. 17. 23:15
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehetek*
2018. jún. 17. 23:16
 9/10 A kérdező kommentje:
Es Igen, eszrevettem az elirasokat.
2018. jún. 17. 23:17
 10/10 anonim ***** válasza:

Hiába fogalmazol telefonról, nem kifogás. Nem rosszindulatból mondtam, én is éppen így fogalmaztam hetedikes-nyolcadikos korom környékén, és akkor királynak éreztem, de most már látom, hogy nagyon cringe.


A felsőfokú meg annyit nem számít azért, mint gondolod, bár tény, attól is függ, milyen fajta nyelvvizsgád van. Ha érettségi, akkor hagyjuk.

2018. jún. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!