Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek érdemes megvenni...

Szerintetek érdemes megvenni neki karácsonyra azt a könyvet amit sehol nem talál magyarul, ezért most angolul olvassa?

Figyelt kérdés
Apukám imád olvasni, de folyton olyan könyveket néz ki magának amiket alig lehet beszerezni. Van egy könyv, ami megvan neki angolul, olvassa is, de nem teljesen érti meg. Már kérte, hogy nézzem meg az egyetemi könyvtárban, de persze ott sem találtam. Viszont most találtam egy oldalt ahonnan meg tudnám rendelni. De adjak neki egy olyan könyvet, amit már angolul elolvasott? Mert azért nagyjából érti miről van benne szó, és lehet, hogy így már nem akarná újra elolvasni magyarul. Ugyanakkor lehet, hogy örülne neki. Szerintetek?

2014. nov. 19. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd meg, biztos nagyon örülne :)
2014. nov. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet, biztos örülne neki, pláne ha nem mindent értett.
2014. nov. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül kérte, hogy keresd meg a könyvtárban, biztos örülne, ha magyarul is olvashatná. Ha tetszik neki, szép ajándék lenne.
2014. nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!