Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Huszonevesek, akiknek nincsene...

Huszonevesek, akiknek nincsenek barataik, haverjaik, sot csalad se opcio ti mivel toltitek a hetvegeiteket, szabadidotoket?

Figyelt kérdés
Elsosorban huszonevesek valaszat varom, de szivesen varom mas korosztaly valaszait is. :)
2018. jún. 17. 13:52
1 2
 1/17 Petrovics698 ***** válasza:
39%
Ivászattal! Kocsma szexpartnerek 25 vagyok kan! Nincs is jobb ennél!
2018. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1# Eleg elkeseredetten hangzik
2018. jún. 17. 14:01
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Mielőtt férjhez mentem, a hobbijaimat űztem hétvégente és esténként. Énekelni jártam, rengeteget kézimunkáztam, sütiket sütöttem és olvastam. Sosem buliztam, nem iszom alkoholt, én a minőségi időtöltést választom inkább.
2018. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
2# Teljesen egyetertek veled, ezek kozul ellesek parat, probalom en is a pozitiv oldalat nezni, legalabb most jut idom ezekre pl. kezimunka (pl. A varras mindig is erdekelt) es a sutes, fozest se artana gyakorolnom :) De aruld el nekem hogy lehet az, hogy ennyi mindent csinaltal es nem hozott ossze senkivel (hasonloval) a sors?
2018. jún. 17. 14:19
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
Összehozott, a kórusban ismertem meg a férjem. 😊
2018. jún. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Barátaim ugyan vannak, de mivel az egyetem után az ország legkülönbözőbb városaiba kerültek, így mondhatni egyedül vagyok itt ahol élek, ami meglehetősen magányos dolog. Esténként viszont fbon beszélgetek barátaimmal, néha telefonon is. Egyébiránt egyedül éldegélek. :D Délutánonként nyelvet tanulok, programozást tanulok, edzek, olvasok, gitározok, filmet nézek, rajzolgatok, túrázok, Puzsér műsorait hallgatom ilyesmi. Mikor melyikhez tevékenységhez van éppen kedvem. Most hirtelen ezek jutottak eszembe. Párkapcsolat nélkül pedig sokkal jobban érzem magam. 27F
2018. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Személy szerint nekem vannak barátaim, de kb olyanok mintha nem is lennének mert elég ritkán találkozok velük.


Én számítógépezéssel, edzéssel szoktam tölteni a hétvégét, hétköznap egyetem/munka van szóval jó egy kicsit leülni aztán gépezni.

2018. jún. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#6 Nahat, te aztan nem lopod a napot (szabadidot)! :) Peldat fogok venni rolad. Nagyon szuperul feltalalod magad! Azert ha facebooko is, de vannak barataid es beszelgettek is. Ezt ne becsuld ala. Sajnos nekem ilyen barataim sincsenek. :(
2018. jún. 17. 15:04
 9/17 A kérdező kommentje:
#7 Egyetem/munka mellett valoban nem konnyu. Kitartast.
2018. jún. 17. 15:07
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
#3 Kézimunka... :D
2018. jún. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!