Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit szoktatok olyankor...

Ti mit szoktatok olyankor csinálni mikor társaságban nem találjátok fel magatokat és nincs miről beszéljetek?

Figyelt kérdés

2018. máj. 1. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:

1, Eleve kerülöm az ilyen alkalmakat;

2, Ha mégis befutok ilyenbe, akkor akit ismerek vagy ismeretlenül szimpinek tartok, akkor a közelében maradok, és rövid időn belül;

3, Elmegyek.

2018. máj. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fényképezgetni szoktam. Megörökítem az eseményt, aminek attól leszek részese, hogy én örökítem meg. :D Tényleg ezt szoktam, de csak később jöttem rá, hogy azért, mert amúgy nem tudom mit kellene csinálnom.
2018. máj. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kerülöm az ilyen alkalmakat, kínosan érzem magam. Nézelődök, telefont nyomkodok, kerülöm a szemkontaktust, avagy pont az ellenkezője, figyelem azt aki beszél, ha amúgy érdekel a téma.
2018. máj. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hallgatok.
2018. máj. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Régebben végigszenvedtem volna.Végigülöm próbálkozom beszélni de nem jön össze.

Mostmár eleve kerülöm az ilyen helyzeteket.Ha véletlen úgy hozza hogy mégis akkor elmegyek.

Ha valamire várni kell (munkahely stb) akkor nem megyek bele felesleges bájcsevelybe ha látom hogy nem müködik.

2018. máj. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!