Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Butaság ha azért nem barátkozo...

Butaság ha azért nem barátkozok, mert egy senki vagyok?

Figyelt kérdés

Nem értem el semmit az életben, csórón élek, semmim nincs és kilátásom sincsen rá. Anyám betegsége miatt nem mehetek külföldre, nem költözhetek el jobb állás reményében! Mindig jó eszem volt, általánosban sorra nyertem a versenyeket, nagy jövőt jósoltak nekem. Középiskolában lett beteg Anyám, egyedül nevelt, így nem volt kontrollom, nem tanultam, sokáig haverokkal voltam. Alkohol-cigi-drog nem volt soha!!! Így is felvettek volna egyetemre, de mivel segélyekből éltünk elmentem inkább dolgozni mert vágytam dolgokra amiket megvehetek, vágytam saját lakásra, ilyesmi.

Mindenféle munkát elvállaltam, úgy voltam vele van még időm tanulni, jobb állásra. Aztán belesüppedtem! Most ott állok, hogy szégyenszemre az egykor okos gyerek kukásként dolgozik!

Persze nem szégyen a munka, de munkatársaimhoz képest egyetemi professzor vagyok kb sajnos. Ezért alakult ki bennem, hogy a saját “szintemen” (de rossz ezt leírni) értelmiségi emberek körében hiába tudok jól beszélgetni, kedvel is mindenki, nem tudok barátkozni. Inkább nem barátkozok annyira, nehogy kiderüljön mivel foglalkozok, mert félek hogy szégyenbe kerülök. Mindig elkap valami és elkezdek barátkozni, aztán inkább elbújok előlük ha összefutunk valahol.

Tanulni akarok, de nem nagy jövőt jósolok már magamnak, nagy csoda nem fog történni, már nem jutok oda ahova gondoltam magam. Nem fogok már középosztálybeli lenni sose!


2018. jún. 22. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, a tisztességes munka nem szégyen!

Normális értékrendű ember így gondolja, és ha megvan az eszed, senki normális nem fog lenézni ezért téged.

2018. jún. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

egy kis kitartás..néha nézz fel az oldalra mert lehet lesz egy melóm neked..


mi az ami sosem ment?

2018. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából nálam ez is az van amit te írsz, bár nekem nem beteg anyám, és nem tart vissza semmi max a lustaság. Én is nagyon bánom már, hogy nem mentem egyetemre, úgy érzem ettől sokkal kevesebb ember vagyok, és soha nem fogom sem magamnak, sem a majdani családomnak megadni azt amit szeretnék. Fogatlan gyári munkások között néha feltudok robbanni, szerintem ezért is váltok állandóan munkákat, mert nem tudom elviselni a közeget. Kapcsolatok keresésében is ez gátol. Megkérdezik mi a foglalkozásom, hol dolgozom, aztán habogok kukán, mert már volt pár olyan rossz tapasztalatom, hogy ez végett lenéztek. Leginkább a párkapcsolat keresésben gátol, haverok már annyira nem is kellenek, kissé beletörődtem, hogy nekem nem lesznek...
2018. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
7%
brühühühü... szerinted ki tud ez ellen tenni? naki?
2018. jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!