Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez szerintetek őszinte jellemzés?

Ez szerintetek őszinte jellemzés?

Figyelt kérdés

Megkértem a legjobb barátnőmet hoy jellemezzen pár mondatban... azért kértem tőle mert úgy érzem kihasznál... folyamatosan nem tanul mert én majd segítek neki... egyszer nem nagyon tudtam neki segíteni és kettest kapott és azt mondta hogy ez az én hibám (és ez csak EGY példa volt..) Na szóval itt a jellemzése:nagyon jó lehet veled röhögni de néha nagyon idegesítő tudsz lenni és olyankor nagyon felidegesíted az agyam de amúgy nagyon lökött vagy (jó értelemben)

Ha kell mindíg segítesz amit értékelek nagyban. Van amikor nagyon szerencsétlen tudsz lenni de nem hibáztatlak én így szeretlek! Szerintem csak nyalizásból irta de nem tudom.....



#Kihasznál?
2018. jún. 23. 19:45
 1/2 anonim válasza:
100%
Legfeljebb probalta ugy irni de ha a tenyeket nezed, semmi jot nem irt rolad. Csak azt irta hogy jol elnevetgel veled meg hogy ha neki kell valami akkor mindig ott vagy. Ez egy eleg egyoldalu baratsag. Foglalkozz inkabb azokkal akik veled is foglalkoznak:)
2018. jún. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jogosan problémázol az értelmi képességein, nem a legfényesebb gyertya a tortán:)
2018. jún. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!