Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Te hogyan lettél barátságban...

Te hogyan lettél barátságban valakivel?

Figyelt kérdés

Milyen volt a körítése a megismerkedéseteknek?


Hogyan mélyilt igaz barátsággá?


Szeretném kicsit megérteni a folyamatot példákon keresztül. Köszönöm a válaszokat! 🙂



2018. jún. 25. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Munkatárssal, akivel közösen tudtuk szidni a főnököt a szünetek alatt. Egyre többet dumáltunk, több közös programot csináltunk, megismertük egymás hobbijait.
2018. jún. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik osztálytarsam elsőben pont arra biciklizett amerre én, aztán mondta hogy menjek már vele. Később azon kaptam magam hogy majdnem annyit vagyok vele mint a családommal. Aztán volt egy ovitars, mindketten antiszocok voltunk, többre nem emlékszem. Volt egy srác, tavaly tenisz táborban unatkoztam és megbeszéltük hogy felhiv az éjszaka közepén amikor indul oroszba. Amikor haza ért onnan, megvolt az első közös téma :Oroszország. És jöttek az ilyen témák míg végül elkezdett felém bizalmat és szeretetet(nohomo) adni. Meg van egy csaj akit pólyas korom óta ismerek. 5 hete vagyunk barátok kb. Haveromnak mondtam hogy írjon a csajnak valami baromságot. Ő jól reagált és kiderult hogy mindketten olykor idegesítőek es furak vagyunk de nekünk ez tetszik
2018. jún. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Felcipeltem egy fotelt a paneltetore, oda jarkaltam estenkent lazulni.

Egy hettel kesobb talaltam ott egy olyan cigicsikket ami nem az enyem, irtam egy cetlit, hogy kifogytam segitsen egy kicsit. Masnap este ott volt a cetli helyen egy uzenettel, es ez igy ment (levelezes) fel even keresztelul, amikor egyik este ramtorte a feljaro ajtot es uvoltott, hogy RENDORSEG!! kozben meg szemembe vilagitott lefektetett a foldre hassal es annyit mondott, hogy koszi a helyed..

Na itt jottem ra, hogy tenyleg akkorra kreeeten mint en..

2018. jún. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Változó, de általában a közös hobbi, közös érdeklődés, közös munka, amik összehoztak a barátaimmal.
2018. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A kettővel felettem lakó csajjal úgy lettem jóban, hogy mindkettőnket baromira idegesített a köztünk lakó szomszéd (hangos volt, nem hagyott minket élni (pedig huszonévesek vagyunk, el lehet képzelni hol van a tűréshatárunk), és ráadásul még egy büdös bunkó is, akivel semmit nem lehetett megbeszélni), szóval együtt idegesítettük az ipsét a legváltozatosabb módszerekkel. Annyira jól ment, hogy egyik nap belefáradtunk, rájöttünk, hogy ő már nem fog változni, úgyhogy nekünk kell elköltözni, ha nyugit akarunk... És akkor kivettünk egy lakást közösen, aztán az együttélés miatt összebarátkoztunk.

Meg vannak barátaim, akikkel együtt éheztünk a kollégiumban.

2018. jún. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Közös ismerősök által ismertem meg a legjobb barátom. Akkor volt pasim és nála laktam haza jöttem látogatóba akkor mutatkoztunk be egymásnak. Majd mikor újra haza jöttem volt egy bál a faluban ahol oda jött hozzám beszélgetni mert engem nem ismert csak a tesóimat. Aztán pár nappal később valami facebook teszt kihozta őt amit elküldtem neki. Azóta minden egyes nap beszélünk és barátok lettünk. Jah és ő pasi és meg nő. 2 éve lassan hogy nagyon jól elvagyunk. Ő az egyetlen barátom.
2018. jún. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!