Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jártál már úgy, hogy valakivel...

Jártál már úgy, hogy valakivel nagyon rosszul indult az ismeretség, nem is igazán kedveltétek egymást, de aztán mégis nagyon jó barátok lettetek? Mi változott?

Figyelt kérdés
A fordítottjáról gyakran olvasok kérdéseket, csalódás barátokban, megszakadt barátság, helyrehozhatatlanná alakult jó emberi kapcsolatok. Na de mi van a fordítottjával? Ha a kezdeti stádium rossz, akár még bosszant is a másik.
2018. márc. 24. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Jártam így. Nem kedveltem az illetőt, sőt sokszor idegesített a stílusa és a mondanivalója is. Aztán egyszer egy váratlan és nem kellemes szituációban ő volt az, aki rögtön a segítségemre sietett, és mellettem állt. Azóta másként gondolok rá, és bár barátok nem lettünk, de jóban vagyunk.
2018. márc. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Legjobb barátnőm állítása szerint amikor elkezdtünk együtt dolgozni ki nem állhatott és nagyon idegesítő voltam neki. Aztán nem tudom hogyan de jóban lettünk:)


21 F

2018. márc. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Igen, volt ilyen. Ellentétes volt az illető személyisége, de okkal cselekedett úgy, ahogy és rendszerint igaza is volt dolgokban. Emiatt változott meg pozitív értelemben a kapcsolatunk.
2018. márc. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Volt. Szar szülei vannak, ennyi, rossz viselkedésmintákat tanult
2018. márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, több emberrel is jártam így. Eleinte kölcsönös volt köztünk az utálat, mára olyan haveri viszonyban lettünk. Barátaimnak azért nem mondanám őket, de jó néha velük lenni.
2018. márc. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!