Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bizalom visszaszerzése barátsá...

Bizalom visszaszerzése barátságban hogy?

Figyelt kérdés

Több mint félévig jártam egy férfival.Nagyon szerettem. Szakítás után barátok maradtunk utána vagy 2 hónapig. Minden egyes napot barátként is együtt töltöttünk. Ő volt az egyetlen és igazi barátom is. Aztán hirtelen letiltott. Ami megviselt. 1 hónapig szóba se állt velem. Aztán a héten újra előkerült azzal, hogy újra barátkozni szeretne velem és szeretné visszaszerezni a bizalmamat.

Lehetséges, hogy? Engem azaz 1 hónap nagyon megviselt. Közöltem nem leszek a játéka. Mit tegyek? Fájdalmas döntés. Adjak esélyt vagy ne? Milyen próbák elé állítsam?


23/N


2018. márc. 23. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem tud valami elfogadható magyarázatot a letiltásra, akkor hanyagold.
2018. márc. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az sem mindegy, hogy ki szakított?Ha te, akkor az is lehet, hogy még mindig szerelmes beléd, ha ő, lehet, hogy azóta megbánta. Barátsagnal azért, ez okozhat bonyodalmakat.
2018. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt válaszd amitől jobban érzed magad.
2018. márc. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én szakítottam mert sokat vitáztunk. Nagyon feszült volt, de soha nem mondta miért. Aztán szerettem volna megpróbálni újra, de akkor ő már talált más nőt.

Ha nincs benne az életemben hiányzik, ha benne van akkor mindig bosszúságot okoz apró dolgokkal is. Nem tartja be az ígéreteit stb. Viszont nagy dolgokban lehet rá számítani. Ő az a barát, aki a pokolból is kiment ha kell.

2018. márc. 23. 20:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudod milyen, vagyis hogy állj hozzá a jövőben, ha hasonlóan viselkedik. Számodra hiányzik, vagyis szeretnéd az életedben tudni. Szerintem nem próbákon gondolkozz, egyszerűen a viselkedéséből kiderül megbánta-e, mennyire értékel most. Ha ugyanolyan, annak hasonló vége lesz. Azonban, ha most eljutott addig, hogy felvegye veled a kapcsolatot az már egy jelzés, hogy ő is máshogy szeretné. Az esélyt simán megadhatod neki, ha fontos számodra. Ez nem olyan dolog, hogy ha megbízol benne életed végéig vele kell maradnod, akkor is, ha kiderül: játszik veled. Ott hagyod és csá.

Amúgy ez rajtad is áll, ha ellenségesen látod bármilyen szinten, és a negatívumra gondolsz vele kapcsolatban, azt keresed a cselekedeteiben egyből, akkor nem lesz hosszú jövője. Ezért nem is igazán értem ezt a próbás dolgot, most vagy szereted annak, aki ő, vagy nem megfelelő számodra.

2018. márc. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!