Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek se mutassam meg a...

Szerintetek se mutassam meg a csaj barátomnak a félig róla írt blogomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egyszer megismerkedtem a facebook-on egy csajjal, akivel nagyon jó barátok lettünk, azonban egyszer összevesztünk. Annyira nem bírtam nélküle, hogy a blogomba elkezdtem megírni a történetet.


Most egy év után kibékültünk, és a többi cikk miatt is szeretném megmutatni a blogot, csak félek, ha elolvassa a róla írt cikkeket, elmegy tőlem a kedve. Csinálhatnám, hogy leveszem a cikkeket, amg megmutatom, de nem verem át.


Szerintetek mit szólna hozzá?


[link]


Az "érzelmes sztorik" topikban van az "Egy lány barát" sorozat.


Az a baj, hogy ez nagyon nyálas és túlságosan azt látja, nem bírnám ki nélküle.


Mit gondoltok? 18/f és 19/L



2018. jún. 27. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hiszen te magad írod le, hogy túlságosan nyálas.
2018. jún. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Na figyu belekezdtem, az első mondat után már elborzadtam, az ötödik után arra gondoltam, hogy ez nem egyszerűen nyálas, hanem maga a nyál!!!! Iszonyatos ahogy írsz, semmiképpen se mutasd meg neki.
2018. jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha felmerült benned ez a kérdés (hogy meg kéne e), akkor nem kéne.
2018. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne.
2018. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi végigolvastuk, még a verset is ilyen szépen, költőien olvasta fel nekem egy leányzó.

Van róla kritikánk, ha gondolod leírjuk, és esetleg segítene fejlődnöd az írásban.


Igazából elég erős hatás tud lenni ez a blog, és igazából végig arról szól: Ez a lány az életed értelme, Ő róla szól minden, ez hihetetlen, stb.


Szóval ez tud olyan hatást kelteni, mintha egy őrült lennél aki rá van függve, bár lehet én érteném csak így, és a csaj örülne neki.


Egyébként folytasd a blogolást, jó látni hogy vannak még ilyenek.

2018. jún. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Crisopher ***** válasza:
100%
Megnéztem a blogot, és csak egy valamit tudok tanácsolni: NE mutasd meg neki. Tényleg, ne.
2018. jún. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!