Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tapasztaltátok már ha elkezdte...

Tapasztaltátok már ha elkezdtetek távolodni a másik hirtelen változtatott a viselkedésén? Mi indíthatja erre ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ameddig nem távolodtam nem is tett különösebben semmit a barátságért.Nem volt figyelmes,magáról beszélt állandóan,ha úgy tett mintha figyelne látszott a szemein,hogy gondolatban távol jár,várja,hogy belekezdhessen a mondókájába.Nem emlékezettt meg rólam jeles napokon.Minden összejöveteléből kihagyott.Ezt mind tiszetletlenségnek éltem meg.

Nem hiszek benne,hogy ezen változtatna.Ha kb.hat év nem volt neki erre elég akkor most se fog tudni megváltozni.De ha meg is változna akkor se érdekelne.Nincs benne bizalmam.Rájöttem ez nem egy fontos kapcsolat az életemben.Van akivel 3hónap alatt egy hullámhosszra lehet kerülni,ha ez az évek folyamán se alakul ki,akkor nem vagyunk komptibilisek egymással.Most nagyon bekeményítettem.Azelőtt mikor voltak ilyen húzásai és túlléptem rajta,de ugyanazokat a szemét húzásokat megcsinálta máskor is.Most meg van képe írogatni,szóvá tenni,hogy igényli a találkozásokat.Ha semmibe veszem nem hogy leszállna rólam,hanem egy idő múlva megint jelentkezik.Mintha ezzel táplálná a lelkét,ha a másikat puhítani kell akkor teszi a lépéseket,ha úgy tűnik eléggé megpuhult akkor színrelép újra a szemétkedő stiklijeivel.



2018. febr. 7. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Jah. Barátnőm férje pl. ilyen. Aztán egy darabig minden happy, és kezdődik elölről. A harmadik ilyen után kihajította a fószert. Nekem meg egy barátnőm volt ilyen. Vagyis már nem barátnőm, keressen magának más balekot.
2018. febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán rosszul ítélted meg az illetőt, aki esetleg pszichopata személyiségvonásokkal is rendelkezik és szereti ugráltatni, kihasználni a másikat.
2018. febr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fél, hogy többé nem lesz alkalma Tőled segítséget kérni, kihasználni Téged, nyafogni Neked.
2018. febr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló: erre én is gondoltam,hogy önamaga féltése áll a dolog mögött,mert így elveszítette a lelkisegély szolgálatot,ingyen pszichológusát.Tudva tudom ha esélyt kapna megint ugyanaz lenne.Találkoztam vele egyszer karácsony után.Kérdezett,érdeklődött, de láttam a tekintetén igazán nem érdekli a feltett kérdésekre a válasz.Ha néhány év alatt nem tudott őszintén érdeklődni irántam,tiszteletteljes lenni akkor ezután se fog az lenni, meg már nem is kell,hogy az legyen.Ő egy szimpla ismerős akivel váltok pár szót ha találkunk esetleg nagy ritkán meg iszok vele egy kávét,ha úgy adódik,de nem teszek lépéseket felé.
2018. febr. 7. 13:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell ezt túlgondolni. Ha rádír, ne reagálj, ha nem hagyja bba, magyarázd el neki, hogy mi a helyzet es ha ez sem eleg töröld, tiltsd le, stb.
2018. febr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most utoljára nem írtam neki,valami termékeket kínált amik most jó áron vannak.De szerintem vsak azért írt mert a napokban volt a születésnapja és nem írtam neki.Ez amolyan emlékeztető volt,hogy létezik.
2018. febr. 7. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!