Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi van a legjobb barátnőmmel?

Mi van a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Most fejeztük be a 11.osztályt,9.osztály előtt ismerkedtünk meg fél évvel(osztálytársak lettünk utána)és több,mint egy éve legjobb barátnők vagyunk.Áprilisban elutazott egy hónapra és egész idő alatt csak egyszer írt magától,hogy hogy vagyok,egyébként mindig én írtam rá.Amikor én írtam neki,akkor sokat beszéltünk.Megkérdeztem tőle,hogy miért nem keres soha sehol és azt mondta azért,mert megszokta,hogy nincs annyira közeli barátnője,hogy napi szinten beszéljenek vagy csak rendszeresen beszélgessenek.Mondtam neki,hogy ez nekem rosszul esik,hogy nem ír.Erre megígérte,hogy többet fog írni,de azóta sem ír.Most már több,mint 3 hete nem láttam de egyszer sem írt.Találkozni meg nem ér rám.Szerintetek hagyjam ezt a barátságot?Élőben soha nem éreztem,hogy hanyagolna.

2018. jún. 28. 19:20
 1/4 anonim válasza:
100%
Ha élőben nem érezted, akkor ez elég furcsa szituáció. Az ő magyarázata szintén elég érdekes. Egy biztos: nem érdekled. Nem befolyásolni akarlak, de amit írtál, abból ez jön le. Ez egy elég egyoldalú barátságnak néz ki, szerintem kezdd el elengedni és keress mást.
2018. jún. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van,köszönöm a válaszod.
2018. jún. 29. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit irt: nincs kozeli bnoje..de legjobb bnodnek tartod.vagy is o ezt nem viszonoza Nem is gondolt legjobb bnojenek + nem is keres
2018. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van,azóta sem beszéltünk,már más lányokkal beszélek az osztályból! :)
2018. aug. 25. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!