Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tönkretettem a kapcsolatom a...

Tönkretettem a kapcsolatom a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés

És csak azért, mert egy beképzelt idióta vagyok.

Mimdig én akartam lenni a domináns,és szidtam őt, meg csökkentettem az önbizalmát,hogy az enyém nőjön. Mindig sulykoltam neki hogy hülye, pedig tudom hogy okosabb mint én.

Mostmár szerintem látni sem akar, a suliban keker, ha írok neki meg se nézi, és a telefont se veszi fel.

És még mindig irigy vagyok, hogy ő tök kis zseni, meg ilyenek, és úgy néz ki, hogy nem is hiányzok neki.

De ha együtt vagyunk, annyira idegesít, hogy mimdig érzem hogy okosabb. Mit tegyek?

Én:14/l

Ő:13/l



2018. márc. 22. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Ezt most nem bántásból, de ez a legjobb barátnősdi, hogy is jött össze? Én is volt, hogy irigykedtem a legjobb barátnőmre. Félig angol, ezáltal remekül megy neki a nyelv, ráadásul okos is. Én meg a mai napig szenvedek a nyelvvel, pedig ez lesz a 10. éve, hogy angolt tanulok. No meg arra, hogy ő nem antiszociális, kevésbé visszahúzódó. De ezektől független imádtam/imádom. Az angolra még mindig irigy vagyok, de a többire nem, mert egyrészt én sem vagyok idióta, csak másban jó, ő sem tökéletes attól, hogy okos. Amikor anno általánosban irigy voltam rá, akkor is támogattam, nem viselkedtem vele másképp. Amit te leírtál, az inkább olyan, mintha nem is barátnők lennétek, sokkal inkább kell valaki aki alattad lehet, akivel együtt lehetsz mert mit tudom én, nem találtál még barátokat. Őszinte véleményem szerint ez nem barátság. Egy barátságban nem tiporjuk el irigységből a másikat. Az, hogy irigy vagy, normális. Senki nem tökéletes. Az viszont, hogy egy jó képességű lányt a leírásod alapján kb tönkretettél, és ami a legrosszabb, hogy az önbizalmát elvetted, szerintem egyenlő a megbocsáthatatlannal. Az én önbizalmamat is elvették, és őszintén, nem gyűlölöm, mára nem is utálom azokat akik csinálták, viszont ennek köszönhetően se leírni nem tudom, de ha le is tudnám, akkor se értenéd meg milyen sz r érzés, ha ezt teszed a másikkal - ráadásul direkt, s ami talán legrosszabb, hogy ezt az állítólagos barátnőddel.


Én nem bocsátanék meg ha mindig ilyen lettél volna velem, sőt, előbb azt mondtam volna, hogy soha viszont nem látásra. Nem változtál meg. Látod, hogy mi a hibád, de ettől a problémán ez nem segít, hiszen így is irigykedsz rá, de még azt sem tudod megtenni, hogy az ellenkezőjét tedd annak amit érzel. Vagy ha már barátnők voltatok, miért nem tudtál vele erről beszélni? Egy legjobb barátnő azért legjobb barátnő, mert vele mindenről az ég világon tudsz beszélni, és legtöbb esetben, amikor tud segíteni, számíthatsz rá. Ha ez nálatok nem így van, akkor mindkettőtöknek, de főleg neki az lesz a legjobb ha elfelejtitek egymást.


16/l


U.i: Nyugodtan lepontozhatsz, ha szeretnél. Nem rosszindulatból írtam, mindössze - akármennyire vénül hangzik - már voltak 13-14 éves.

2018. márc. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, igen. Ha így viselkedtél vele, mitől is érezné úgy, hogy a barátnője vagy?
2018. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
"...és úgy néz ki, hogy nem is hiányzok neki." Szidtad, csökkented az önbizalmát, hülyézted, stb. Miert hiányozna ez neki?
2018. márc. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Tanulj az esetből. Ne viselkedj másokkal úgy, ahogy te se szeretnéd, ha veled viselkednének.

Ha meg okosabb akarsz lenni, akkor olvassál sokat, nézz ismeretterjesztő műsorokat, videókat, hallgasd okos emberek beszélgetését. Ez a hajó már elment, ne zaklasd. Jó esetben jön egy másik, akire vigyáznod kell.

2018. márc. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy pontosan ugyanilyen "legjobb barátom" mint amilyen te voltál. Én soha nem békülnék ki vele, mert végig csak rosszat akart nekem és ez nem barátság.
2018. máj. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

Előző vagyok.


És egyébként neked sem tesz jót, ha másokon vezeted le a feszültséget ahelyett hogy megoldanád a problémáidat.

2018. máj. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!