Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt egy internetes barátom,...

Volt egy internetes barátom, kb 3 évig beszéltünk majdnem napi szinten. Kb 2 hónapja összevesztünk, írjak neki?

Figyelt kérdés

A történet annyi röviden, hogy összevesztünk, ő azt mondta nekem, hogy 40 évesen egy lecsúszott, alkoholista leszek és a pasik rám sem fognak nézni, én pedig azt mondtam neki, hogy nem kell azért így viselkednie velem, mert ő nem olyan személyiség, mint én, hogy sok haverja van, sokat jár el otthonról, stb.

Én 18/L vagyok, ő pedig 15/F.

Lehet, hogy eléggé nagyképűen, vagy ri bancosan jött ez le, de abszolút nem vagyok egyik sem.

Eddig, ha összevesztünk mindig keresett, de most valahogy abszolút nem. Nem tudom miért kapta fel ennyire a vizet rám, ettől sokkal csúnyábban is vesztünk már össze.

Ráírjak vagy hagyjam a fenébe? Mostanában egyre többet kattogok ezen, mert elég sokszor ott volt mellettem, amikor kellett.


2018. jún. 30. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálkozni lehet, azzal rosszabb nem lesz.
2018. júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem írj rá. Kár lenne ha veszni hagynád a barátságot egy ilyen butaság miatt. Minden jó barát veszekszik néha :D
2018. júl. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. júl. 1. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!