Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha elmentek közösen valahova,...

Ha elmentek közösen valahova, nem bunkóság valakit otthagyni, vagy olyannal akit alig ismer?

Figyelt kérdés

Olyan volt, hogy 4-en mentünk és otthagytak egy sráccal, akit alig ismerek.

Vagy őt beengedték a buliba, mert volt 18, engem meg otthagyott.


2018. júl. 1. 05:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és akkor még ő nem áll velem szóba emiatt, mert én kerültem bajba.
2018. júl. 1. 05:15
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizony az, nekem is volt ilyen megaláztatásban részem tizenévesen, de szerencsére már felnőttem, és nem kell ilyen taplókkal találkoznom.
2018. júl. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bunkóság minden változatában.

Mi (5 fős banda) soha nem hagyjuk egymást ott sehol sem. Olyan volt már hogy ketten elmentek inni, mi hárman meg pl enni, de hogy valakit egyedül hagyjunk, olyan soha. Nem is neveznék ilyen embert a haveromnak...

2018. júl. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De az,meg a másik kihasználása is.Az már más eset,ha ezt előre megbeszélitek pl.ha valaki előre megmodja fél órát tud ,maradni utána más programja van,így ad választási lehetőséget a másik embernek,hogy akar-e ilyen feltételek mellett is találkozni.Vagy ha egy valaki előbb menne a többi még maradna,az sem minősül bunkóságnak.
2018. júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Bunkóság, legalábbis sztem. De vhogy a legtöbb embernek vhogy nem jut eszébe, hogy nem szép dolog ilyet csinálni. Velem sorozatosan csináltak ilyesmit... meghívott Szigetre bulizni egy barátnőm, aztán amikor odamentem, kiderült, hogy időközben összejött vmi külföldi fazonnal, és elvonultak. Még szerencse, hogy időközben találkoztam egy másik barátnővel, mert nem éreztem volna jól magam egy olyan helyen egyedül.

Vagy anyukám... emegyünk közös programra, bemegyünk egy helyre, aztán fehívja vmelyik barátnője telefonon, és elvonul egy órára fecserészni... aztán még ő van felháborodva, amikor azt mondom, hogy ezt nem illik. És akkor elkezdi, hogy de hát ez fontos volt, meg milyen régen beszéltek meg elfelejtette visszahívni... nem, egyik sem fontos... ha nincs életveszély, akkor ráér az a cseverészés a program után is. Ha vkivel programot szervezel, akkor van rajtad vmennyi felelősség.

2018. júl. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!