Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Illetlenség/bunkóság?

Illetlenség/bunkóság?

Figyelt kérdés
Én küldök neki puszit (virtuálisan smiley-val üzenetben), kedvesen jót kívánok neki, erre visszaír egy ‘Koszi’-t. Csak én érzem udvariatlannak? Legalább ékezetre futotta volna, de nem baj....

2018. jún. 27. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
ha ez illetlenség neked akkor komoly bajod van
2018. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
ne fáraszd szegényt..
2018. jún. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen jó választ adott az illető. Mit vársz, hogy szerelmet valljon egy hülye szmájli miatt? Rossz mesében élsz. Kezeltesd magad ha ilyeneken megsértődsz!
2018. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, lehet nem kéne túlreagálnom. Utolsó, nem tudom miért kellene kezeltetnem magamat. Esetleg megbántottalak?
2018. jún. 27. 19:26
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

Igen, szerintem bunkóság.

Erre legalább viszont kívánom, vagy hasonló.

Igazad van teljesen.

De itt a gyk-n is hasonló tahók vannak, mint a mellékelt ábra mutatja.

2018. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
miért kívánja viszont László a névnapi üngyünbüngyüm-cicamicás-smileykat? Megköszönte, ennyi elég. A kérdező meg megtanulja, a férfiak nem szeretik az ilyesmit, csak udvariasságból eltűrik. Semmi bunkóság nem volt itt.
2018. jún. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Most, hogy illetlenség vagy bunkóság... nem tudom minek nevezni, de számomra olyan alap, hogy az ilyesmikre is visszaírok valamit, pl. neked is, vagy bármit. Egyszerűen én nem tudnám lerendezni annyiban, hogy "Köszi".
2018. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem udvariatlan, megköszönte.
2018. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!