Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek is van olyan barátnőtök...

Nektek is van olyan barátnőtök, aki folyamat kerítő nőt játszik?

Figyelt kérdés

Nem érti meg, hogy nincs időm, se kedvem komoly kapcsolathoz.


Annyiszor kerültem emiatt kellemdtlen helyzetbe, ártalmatlan meghívásnak tűnt.


2018. júl. 5. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki hogy ne csinálja.


(bocsi de szúrja a szemem: nem "folyamat", hanem "folyamatosan". Hülyét kapok az ilyen "folyamat csinálja" meg "gyors megnézem". Oké hogy rohanó világ, de ne felejtsünk már el helyesen ragozni...)

2018. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nő lennék és lenne ilyen barátnőm az elsők között építeném le a kapcsolataim közül. :D
2018. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bár lenne ilyen barátnőm.
2018. júl. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ennél csak az jobb amikor a leszbikust, meleget heterónak tartják és mindenáron az ellenkező nemmel akarják összehozni :D
2018. júl. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen barátnőm, bár nem találkozunk gyakran, mert külföldön él, de állandóan érdeklődik, hogy van-e már valakim, ha nincs, miért nincs. Legutóbb is beájanlott egy ismerősének, amiből nem lett semmi, annak ellenére, hogy egy telefonbeszélgetésbe belementem, de nagyon nem gondolkodtunk együtt a férfivel. Nem szeretem ezeket az összehozós dolgokat, és persze a jószándék vezérli, de megígértettem vele, hogy nem keres nekem senkit, majd úgy lesz, ahogy lesz.
2018. júl. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van egy középkorú kolléganőm, aki képtelen megérteni, hogy nem akarok sem megnősülni, sem gyereket. Folyton a saját családjáról beszél, hogy ő milyen boldog velük, és hogy én miért akarok erre az útra lépni. Bár, amúgy elég rendes, de lassan már kezd nagyon fárasztó lenni. Azt hiszi, hogy az életet csak egyféleképpen lehet élni (persze, pontosan úgy, ahogy ő)...
2018. júl. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jav.: ...hogy én miért nem akarok...

Szerencsére odáig még nem merészkedett, hogy kerítőnőt játszon. Ha megtenné, cserébe ráküldök egy chippendale fiút! :)

2018. júl. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nincs egy darab barátom se.
2018. júl. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Programot szervez, aztán direkt otthagy vele, hasonlók.
2018. júl. 9. 20:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha lenne, már nem lenne.
2018. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!