Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek pasinak jó ajándék...

Szerintetek pasinak jó ajándék egy gravírozott kulcstartó?

Figyelt kérdés
Ami egyedibb és a saját autójának a márkája. Szóval nem egy sima feliratos kulcstartó lenne amit az online boltokban lehet kapni hanem olyan márka van bele vésve gyárilag ami az ő kocsijának a márkája és a bőr részre meg a keresztnevét gravíroztatnám
2018. júl. 7. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Lehet már van egy jó kulcstartója és nem akarja lecserélni. Minek egy embernek több kulcstartó? Vegyél olyasmit, amiből több is kell, például zoknit.
2018. júl. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem igazán lennék oda érte, viszont anno kaptam egy tök szép fekete tollat amibe bele volt gravírozva a nevem, olcsó ajándék volt mégis jobban örültem neki mint amikor gyerekként kaptam a méregdrága legókat.
2018. júl. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Oké, csak olvastam neten h ki mit vesz és ez ilyen sablonosnak tűnt mármint hogy gravírozott toll vagy egy könyv parfüm vagy nyakkendő.

Ezért gondoltam olyanra amit hasznosítani is tud valamennyire.

De akkor tovább gondolkodom ha mégse olyan jó ötlet. Csak a sablon ajándékot akarom elkerülni hogy ne az legyen hogy bedobja a szekrénybe és áll a többi ajándék között mert már van olyanja.

2018. júl. 7. 12:16
 4/8 A kérdező kommentje:
Még arra is gondoltam hogy kis üzenő kártyákra ráírom a jó tulajdonságait és a lakásában mikor ott leszek elrejtem mikor nem figyel 1-2 helyre párat
2018. júl. 7. 12:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak ismerős, akkor jó. Ha barát, akkor nem. Ha pár, egyenesen katasztrófa. Ha érdekel az, hogy örül -e neki, akkor hozzá passzoló ajándék kell az ismeretség alapján.
2018. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1 jó ismerős akivel gyakran beszélek stb.

Az autókat szereti van is neki emiatt gondoltam erre h ez nem lenne haszontalan

2018. júl. 7. 12:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszene, alapból nem használok kulcstartót. A kocsim pedig nem kulcsos, hanem kártyás, arra se szívesen rakok kulcstartót. Mondjuk egy új 18 colos alu szettnek örülnék.
2018. júl. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van e esetleg kedvenc focicsapata? Szereti a sört? Mer akkor egy olyan söröskorsó amin a focicsapata címere van lehet hogy jó ajándék lenne :)
2018. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!