Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most akkor hova lett a csomagom?

Most akkor hova lett a csomagom?

Figyelt kérdés

Rendeltem Aliexpressről egy csomagot.

06.13-án megtörtént a tranzakció ki is fizetődött a rendelésem.

A netbank appomban benne is van a tranzakcióról az igazolás, hogy megtörtént és a pénz is le lett vonva.

Most kaptam egy levelet a postától, hogy az nap, mikor itthon voltam(!) próbáltak nekem kézbesíteni egy csomagot(gondolom a rendelésem, emrt pár nappal előtte kaptam e-mailt, hogy már az országban van a termék, amit rendeltem).

Se e-mailt, se hívást nem kaptam a csomaggal kaocsolatban csak egy "sikertelen kézbesítés levelet". Oké gondoltam elmegyek a postára átveszem ott.

Erre ma kaptam egy ilyen e-mailt:

[link]


Akkor most el tudok menni a csomagomért, vagy újra meg kell rendelnem vagy most mi van?



2018. jún. 29. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egyszer ott van a postán a csomag, akkor el tudsz érte menni.
2018. jún. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A sikertelen kézbesítés után 5-10 napig a postán tárolják a csomagot,csak utána küldik vissza a cuccot.

A postától kapott levélben nincs benne hogy melyik postán és milyen dátumig lehet átvenni?

2018. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olvasd már el az e-mailt, ami az Ali Express küldött. Abban az áll, hogy a rendelés nem lett kifizetve, tehát törölték.
2018. júl. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!