Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » LMBTQ fiatalok! Ti hol találtá...

LMBTQ fiatalok! Ti hol találtátok meg a társaságotokat?

Figyelt kérdés
Én egy 18 éves leszbikus lány vagyok, és az összes barátom heteroszexuális/cisznemű-természetesen imádom őket, azonban szívesen barátkoznék olyanokkal, akik hozzám hasonlóak. Mégis csak más, ha az ember meg tudja osztani az identitásához kapcsolódó tapasztalatait olyanokkal, akik hasonló cipőben járnak :) Jó lenne, ha a baráti társaságomban tudhatnék leszbikus, meleg, biszex, transznemű és queer fiatalokat is. :)

2018. júl. 9. 16:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
43%
A pride pont jo alkalom lett volna erre.
2018. júl. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, csak én anyukámmal voltam kint, és nem akartam ott hagyni egyedül a tömegben, ha már ilyen rendes volt és eljött velem.
2018. júl. 9. 16:59
 3/27 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem facebook csoportokban próbálkozz, akár külföldieknél is.
2018. júl. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
34%
Én pl az előző barátnőm itt ismerten meg. A lényeg hogy légy nyitott akkor előbb utóbb összejön.20/l
2018. júl. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%

Nincsenek közeli ismerőseim/barátaim a közösségből, de nyitott vagyok a barátkozásra.


21N

2018. júl. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

A családom és a környékbeli ismerősök elég kritikusan állnak a témához, ugyanis “vérhomofóbok”.

Még nem mertem előttük ténylegesen coming outolni, csak volt pár poénnak szánt célozgatásom, amire mindig ez volt a válasz:

“Ha meleg vagy, - mész a háztól és nem vagy többé a gyerekem”, illetve az, hogy “Ha megtudom, hogy b*zi vagy, kitagadlak”.... az ilyen szülőknek pedig kár kitárulkozni, mert a tolerancia legkisebb jele sem szorult beléjük.

Szerintük a melegek “fogyatékos” emberek, vagy olyanok, akiknek “nincs jobb dolguk”, és gusztustalan, fajtalan személyeknek írják le őket.

A legközelebbi barátaim mind tudják, hogy biszex vagyok, és ez nekem teljesen megfelel.

2018. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
#6-os Nagyon sajnálom, hogy így állnak a dolgokhoz :/
2018. júl. 10. 15:29
 8/27 anonim válasza:
100%

Szerintem is elsősorban interneten tudsz lmbtq emberekkel ismerkedni,vagy akár itt is:)aztán ha pl összebarátkoztál emberekkel/emberrel akkor jöhet a tali és minél jobb barátok lesztek annál többet fogtok találkozni,és kitudja lehet ha neki is van ilyen barátja és őt is megismered és már bővült is a lista


/Transzf

2018. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
100%

17 éves meleg fiú vagyok és én is szeretnék LMBTG emberekkel barátkozni.:D

Ha szeretnél nyugodtan írj privátban.:)


Én fb csopikon gondolkodok hogy keresek egy olyat ahol könnyen barátkoznék de mivel nem vállalom még fel magam nyíltan ezért nem mertem még meg se nézni őket(kamu profillal meg nem hiszem hogy szóba állnának velem).:/

Személyes találkozgatásokkal megint az a bökkenő mint a fb csopiknál(meg hogy egyáltalán nem találkozok LMBTQ-sokkal vagy csak jól titkolják).

Reménytelen vagyok.:P(még azokra se merek ráírni akik ide írtak:P)

2018. júl. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
18 éves meleg srác vagyok és szívesen barátkozom más LMBTQ+ emberekkel. A közvetlen környezetemben egyébként van pár ilyen barátom a sulis környezetemben is, jövőre LMBTQ csoportot akarunk majd szervezni ott:)
2018. júl. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!