Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felnőttként hogyan találtok/ta...

Felnőttként hogyan találtok/találtatok barátokat?

Figyelt kérdés
Gyerekkorban ugye egyszerű,de felnőttként hogy lehet az embernek "legjobb barátja"? Sokat utaztam,költöztem,így minden gyerekkori barátomtól eltávolodtam,messze laknak,új barátaim pedig nem igazán vannak. Nem tudom hogyan keressek barátot. Volt párszor hogy bulikban,a páromon és ismerősökön keresztül találtam valakit,akivel jól elvoltam,de ha én nem törtem magam,nem tekintettek igazából barátnak. Mit tehetnék?

2018. máj. 19. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
A legjobb az ha új közösségeket keresel. A buli nem a legjobb mert ott úgy igazából ismerkedni nehéz.
2018. máj. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Például ez az oldal sem egy rossz ötlet. Levelezgethetsz hasonló érdeklődési körűekkel, aztán csak lesz köztük valaki, aki nem az ország másik végében lakik...
2018. máj. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Felnőttként olyan gyerekkori barátot nem is tudom, hogy egyáltalán lehet-e találni. Egy felnőttel nincsenek mindennapi közös élmények... talán a munkahelyen. De másokkal már csak program van. Mindig van egy érezhető távolság. Legalábbis így érzem. De a barátságot is biztos különböző módokon lehet megélni.
2018. máj. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Fiú vagy vagy lány? Mennyi idős és merre laksz? :)
2018. máj. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
23 éves nő vagyok :)
2018. máj. 20. 12:41
 6/7 anonim ***** válasza:

szia, 4 éve élek külföldön, suliztam majd melózok most 1 hónapja, most nagyon durván előjött a magány én ilyenkor azt szoktam, hogy azt mondom, csessze meg mindenki én most kimegyek, és randomkodok az utcán


tegnap csak úgy mondogattam az embereknek, hogy "heyy wwhatsup brothers" és tök jól elszórakoztam vele, főleg ahogyan némelyik regagál, eléggé szórakoztató, vagy ha látom, valaki egymagában fut, vagy focizik,kosarazik odamegyek hozzá és kb 5 másodperc alatt lejön, hogy nyitott-e, vagy sem


habár ebből barátja nehezen lesz az embernek, de kihoz ebből a letargikus magányból és amint túllendül az ember ezen az önmarcangoló depresszión utána már beindul a kerék


24f

2018. jún. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne ;(
2018. jún. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!