Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondol utólag ez az...

Mit gondol utólag ez az emberrólam?

Figyelt kérdés

Van egy új ismerösöm aki felajanlotta h segit ahetköznapokban es kimozdit a lanyommal , csak baratok vagyunknincs semmi köztunk

Nos ,nem szoktam senkinek bemutatni a lanyom de most mar a kiruccanas megvolt tervezve a lanyom apja meg visszalepett a mai programtól es amúgy is mindig ajanlotta h viszi szivesen a lanyom is ez az ember es akkor mondtam ok jöjjön velunk

Mielött jött volna az autóval a lanyomnak mar eszebe jutott valami régebbi serelme h kidobtam ket kisgyerekkori Ikea szeket mert 3-6 eves korosztalynak való ö meg mar 12 eves es ezert bömbölt mire jött a masik mar uvöltve ult be az autóba

Utana hivta anyam es telefonon ócsaroltak engem, próbáltam nyugtatni es aZ ismerös is h veszunk mas szeket stb nem hallotta es kórusban szidtak anyamekkal

En elöl ultem nem tudtam elvenni a telefont

Vegig uvöltötte az utat ( Szerintem a pasi volt a baja , feltekeny volt mint minden új szemelyre , nöre ferfira )

Valahogy megerkeztunk a vendeglöbe is folyta könnye morcos volt sirt , az ismerös fizetettmindent mi alig ettunk

Latszott a pasin h inkabb a holdig menne mint h ezt az uvöltö gyereket hallgassa , szerintem alig varta pakoljon le minket persze mosolygott de lattam a velemenyet

Vélemények?


2018. júl. 9. 18:28
 1/9 October15 ***** válasza:

Én se bírom az üvöltöző gyerekeket, de ettől még nem lesz instant véleményem a szüleiről vagy akár a gyerekről. Max annyi, hogy perpillanat baromira idegesítő.


26F

2018. júl. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lányod nem egészséges vagy csak neveletlen?


11 éves lányom van, ha ilyet csinálna kiraknám az autóból és közölném vele, hogy sétáljon haza, aztán este majd megbeszéljük.

2018. júl. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Egeszseges , es nem ertelmi serult

Egyszeruen bekattan

2018. júl. 9. 18:39
 4/9 October15 ***** válasza:
42%
2.: Hát lehet, hogy mennék veled még 5 métert aztán kiraknálak a kocsiból, hogy majd este megbeszéljük. :D
2018. júl. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És soha nincs következménye, ha így viselkedik? Azért csinálja a fesztivált, mert megteheti.
2018. júl. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A helyedben inkább arra lennék kíváncsi, hogy mit csesztem el ennyire a gyerek nevelésében, hogy 12 évesen úgy hisztériázik a semmin, mint valami totyogós, nem pedig arra, hogy valami random ismerős mit gondol rólam..
2018. júl. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A lányod nem normális,ha 12 évesen így viselkedik,meg valami gyerekkori dolgon akad fenn. Valami elmebaja van,gondolom a ma divatos ADHD. Magyarán xartál a nevelésére kicsiként. Elkelt volna némi magyarázat vagy egy istenes pofon. A pasi -ha van esze-azt gondolja,hogy egy jó nagy marha vagy és esze ágában sincs egy akaratgyenge anyát,az idióta kamasz lányával a nyakába kasztani.
2018. júl. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kirakhattad volna a 12 éves totyogósodat az Ikea gyermekmegőrzőjébe, ti ebédelhettetek volna csendben, nyugiban, aztán megvehetted volna a kicsikének a gyerekszéket, ami miatt fesztivált rendezett neked, majd posztolhattad volna minden barátjának és osztálytársának, azzal a felirattal, hogy sokat sírt a babaszékért, hát megvetted neki. Garantálom, hogy ebben az évben többet nem dilizett volna neked semmiért. Így viszont, hogy ráhagytad, lesz ismétlés bőven.
2018. júl. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért szerintem a lasi sejtette, hogy igazából ő a lány baja, sok kamasz nem szereti elfogadni, ha egy új felnőtt kerül az életébe.
2018. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!