Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beigértem hogy kocsival...

Beigértem hogy kocsival megyünk nyaralni. Most 3 nappal indulás elött bejelentem hogy a kocsi szervízbe került, mégis vonatozni kell. Mit gondolnál rólam?

Figyelt kérdés

Konkrétan ez a helyzet. Alapvető karbantartást tartottam az autón, mikor kézifék beállításánál kiderült hogy szorul valami. Az is baj hogy melegedik emiatt a fékdob Csak minimálisan, és fene tudja meddig közlekedtem így vele, mert vezetés közben észrevehetetlen. Viszont egy budapest-balaton és vissza utat nem akarok megkockáztatni vele. Holnap viszem szerelőhöz aki mond rá ítéletet. De ha nem csinálja meg időben akkor marad a vonat. Én meg a srácoknak kb beigértem hogy van kocsi, úgy terveztek. Ezzel most nehezebb és drágább is lesz az út mindenkinek. Most szóltam nekik mi a helyzet. Kicsit kellemetlenül és megbízhatatlannak érzem magam. De ahoz ragaszkodok hogy amíg nincs megjavítva addig nem azzal megyünk. Nem éri meg a kockázatot.

Ezek után mi lenne a véleményetek?


2018. júl. 10. 17:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

Nem értek egyet a többiekkel. Nekem is van autóm, én sem tudom megjavítani a sajátomat, pontosan tudom, hogy ilyesmi előfordul. Ha az én haverom lennél, úgy lennék vele, hogy hát ha vonatozunk, akkor vonatozunk, nem vagyok cukorból, hogy ne tudjam a pakkomat elbírni, a vonatnak is van egy feelingje, majd tök jót sörözünk rajta... Ennyi.

Persze remélem, nem vered át a haverjaidat ;)

2018. júl. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Fish1 ***** válasza:

Elmondanám a haveroknak, hogy mi a helyzet. De még most, nem az utolsó pillanatban.

Aztán megkérdezném őket, hogy szerintük mi legyen: vonattal menjünk vagy béreljünk kocsit, vagy van -e ötletük.

Műszaki hibás autóval nem közlekednék.

2018. júl. 11. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Van ilyen. Ennyire lehetünk rugalmasak, hiszen bármikor bárkinek bármi közbejöhet és senkinek sem fog leesni a térdkalácsa egy kis vonatozástól. :)
2018. júl. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
14%

szerelőtől kérj szakvéleményt, és dugd a többiek orra alá.


Csak ebben az esetben hinném el, hogy nem csak kifogásokat keresel.


Amúgy nem értem, miért két nappal indulás előtt jutott eszedbe, hogy meg kéne nézetni az autót.


Egyébként meg nyugi, ha vonat, vonat, kellemetlen, de mi álltunk már meg polskival a halál fxa semmi közepén, mert az idióta exem úgy gondolta, "kibírja a kocsi". Ja, kibírta...

2018. júl. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Szerelő azt mondta nem mehet a kocsi, de gyors javítás, bőven kész lesz indulás elött. Remélem így lesz.
2018. júl. 11. 10:52
 16/18 A kérdező kommentje:
Megoldódott. Találtak rajta nagyobb hibát is, de az is helyre lett pakolva. Megvan a kocsi, már biztonságos, kényelmes. Azzal megyünk.
2018. júl. 12. 19:40
 17/18 anonim ***** válasza:
85%
Off, de én vagyok az egyetlen, aki megbízna annyira abban a haverjában, akivel annyira közel állnak egymáshoz, hogy nyaralni mennek együtt, és beülne mellé az anyósra, hogy ha azt mondja, hogy rossz a kocsija, elhiszem neki? Ez baromi gáz.
2018. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha szervizbe ke vinni,akkor szervizbe kell vinni...ez baj,de viszont ez van,nincs akkora bűnöd...
2018. júl. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!