Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Neten viccből megismerkedtem...

Neten viccből megismerkedtem valakivel, megbántam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem szeretném megbántani, de nagyon nem akarok vele beszélgetni. Letiltsam?

2018. júl. 12. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Letiltani bunkóság. Mondd meg neki, hogy kevesebb időd van mostanában más emberekre, sok a munka / akármi.
2018. júl. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Nehogy úgy járj mint én... :D
2018. júl. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Egyszerűbb ha meg mondod neki kerek perec hogy nem akarsz vele beszélni és kész. Gyerekes ez a le tiltás.
2018. júl. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Egyszerűen ne írn neki azt kész
2018. júl. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezt így mondd el neki.
2018. júl. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy elkezdek távolságtartó lenni. Nem keresem a tásaságát, ha ő ír, ritkábban válaszolok, tő szavakban, de vissza nem kérdezek. Ebből az illető már szokta venni a lapot. Bár én nem a neten megismert emberekkel, hanem olyan ismerősökkel, akikkel pl munkahelyen ismertük meg egymást, élőben alig beszélünk, de a neten én vagyok a "legjobb barátjuk"...
2018. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Furcsa a szitu :) Neten megismerkedtél viccből valakivel, de megbántad? Ez hogy történt, vagy mi okból? Ilyenkor az a legjobb megoldás, ha esetleg Facebook-on történt, hogy nem bántod meg csak érzékelteted vele hogy nem vagy kíváncsi rá. Rövid válasz üzenetek ha ír, pl: Szia, ok stb. Ha veszi ebből a lapot, akkor ő tilt vagy töröl az ismerősei közül.
2018. júl. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!