Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » "Megismerkedtem" valakivel,...

"Megismerkedtem" valakivel, de már egy jó ideje nem jelentkezik. Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nos ő Chicagoban él, én Mo-n. Messengeren ismerkedtünk meg egy közös ismerősünkön keresztül mondhatni véletlenül. Írogattunk egymásnak és rövid időn belül úgy beszélgettünk mintha már évek óta ismernénk egymást. Ő nemrég szakított a barátnőjével, én egyedül nevelem kisfiamat. A tegnap ő munka alatt is sokat írogatott, én itthon voltam, természetesen visszaírtam neki. Az időeltolódás miatt amikor én fekszem ő kb akkor ér haza a munkából, ilyenkor pedig ő kel és megy munkába. A tegnap délután (nálunk), nála délelőtt egy adott pillanatban kijelentkezett, azóta semmi. Úgy egyeztünk, hogy este még beszélünk. Későig fenn voltam, ő akkora már végzett, de sehol semmi. Be sem jelentkezett. Szerintetek mit tegyek? Írjak neki így offline-ba? Egyszerűen jól esett vele beszélgetni, jó volt vele eltölteni az időt. Most nagyon hiányzik. Ti mit tennétek? Ha írnátok, akkor mit írnátok neki? Adjatok már valami tanácsot.

2012. jún. 24. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Várd meg amíg előkerül.

Ne legyél ragacs.

:)

2012. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Várj. Majd jelentkezik..Ne tapadj
2012. jún. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ok, köszi.

Én is inkább efelé hajlottam, csak hiányzik.

2012. jún. 24. 15:24
 4/6 A kérdező kommentje:

Most be van jelentkezve, de beszélgetésre nem jelentkezik.

Ha most írok neki, akkor is "ragacs" vagyok, igaz?

2012. jún. 26. 13:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, mivel Te írtál neki utoljára.
2012. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok, de közben jelentkezett :)))
2012. jún. 26. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!