Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy megismerkedtem valakivel és már nem akarok öngyilkos lenni?

Figyelt kérdés

Most- e lány miatt nem érzem azt annyira ,hogy meg kéne tennem, nagyon jó amikor vele vagyok 15 éves, úgy beszélgettünk ,mintha ismernénk egymást vagy 10 éve. Én 17 éves vagyok. Távkapcsolatban vagyunk oda vissza 6 óra az út. Vonat nekem ingyen van. A lánynak a kezét csókolgatom annyira jó ,hogy valaki anyán kívül szeret. Ő is hasonló karakterű ember mint én.

Nekem ő az egyetlen mentsvár. Úgy érzem van miért élni, Középsuli elvégzése, majd húzás otthonról egyetemre.


Ilyen okok miatt tenném meg:


-Többen ellenem esküdtek

-Nincsenek barátaim

-nem volt még barátnőm

-Úgy érzem senki nem szeret, anya is van ,hogy rajtam vezeti le a stresszt.

-Otthon is, mondták, ilyen béna lett az átlagom kb 4,6 most tanulok gőzerővel

-Nevelőapám is minden hülyeséggel szekál pl.:rossz kedvem van ,biztos elvertek stb

-Apa nem szeret nem foglalkozik velem. Új családja van itt lakik a szomszédban. Ez a nő mindent megkap, anya meg semmit. Anyának teljesen ellentéte. Van b,

-Tán egy ha barátnak nevezhetem barátom van, két lánnyal vagyok úgy jóba, többivel nem.

-egy csaj se jött össze ez idáig, bár megértem őket. Pattanásos voltam, de azután se miután kiszépültem. Mindenki lekoptatok, kopj le, hagyjál békén ez volt a válasz sírtam is.

-Úgy érzem mint ,ha ki lennék közösítve

-Mamám nálunk lakik ,anyát havonta valamivel kicsinálja előző héten 20 percet késtünk a bevásárlásból és egyből ugatni kezdett anyával ,ebédre mentünk elment az étvágyam, anyát kicsinálja idegileg és engem is.

-anya és nevelőapám közt is sokat veszekednek a feszko van

-nagyon ronda volt az arcom még szeptemberben többen csúfoltak, most már nem. Akkoriban a tükörbe se mertem nézni.Lesütött fejjel mentem, nem mertem az emberek szemébe nézni.

-volt egy nagyon nagyon jó barátom, mindent megbeszéltünk, de ő bedepizett és vége lett a kapcsoltunknak.

-Mamám most betegállományos folyton otthon van, ,kiidegesít már.

-van több gyerek akik beszólogatnak, ha jobb dogát írnak, vagy ha nekem 4-es lesz.

-Akkor amikor csináltam a jogsit szeptember nem nagyon ment, nagyon béna voltam

-anya most is olyanokat mond annyi problémája van, hogy úgy érzi agyvérzést fog kapni, és utána megöli magát. Ez tényleg így van, nem csak a szokásos panaszkodó.


2015. márc. 28. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
nem.
2015. márc. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Te voltál a múltkori fekete zászlós kérdező? Na ugye mondtuk, hogy nem kell egyből fejjel menni a falnak.
2015. márc. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, pont annál a kérdésnél ismerkedtem meg a párommal.

Nagyon boldog vagyok. Van miért, kiért élnem.

2015. márc. 28. 19:43
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem normális. Azért nem, mert az ilyen tini kapcsolatok, főleg távkapcsolatok nem szoktak sokáig tartani. És aztán mi lesz? Próálj mellette, a segítségével akár megerősödni, megváltozni, menj pszichológushoz, ne miatta akarj élni, hanem magad miatt.
2015. márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem kell hülyességeken gondolkozni. Ha öngyilkos lettél volna, akkor most nem lennél boldog, nem élnéd át ezt a csodálatos érzést. Ha még annyit megtennél, hogy elmondod, hogy a többen ellened esküdtek mit takar azt megköszönném. Ezt már múltkor is meg akartam kérdezni.


2-es voltam

2015. márc. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy nagyon rossz időszakom, 16-17 eves korom körül. Kamaszkori depresszió, barátok és párkapcsolat nélkül. Aztán elkezdtem chatelni egy chat szobába, eljártam a talalkookra, lettek uj barataim, jo nehany tavkapcsolatom ami persze hamar veget ert viszont volt onnan egy 2 eves kapcsolatom is. De a legfontosabb hogy ujra azt ereztem, elek, tortenik velem valami, uj emberek tisztalap erzes stb. Ma mar nem chatelek de segitett atveszelni a gimit, az osztalyban szinte egy baratom se volt, mindenki utalt mert nagy volt a szam, pasikon jart az eszem meg a bulin es hat matekos osztaly, erted.....

szoval az en tanacsom, ha gatlasos vagy es szar az elet, nyugodtan chatelj, nem szegyen sőt rengeteg uj ismerettsegre tegetsz szert, persze vigyazz nehogy atverjenek.

2015. márc. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%

Nem...

17 évesen semennyi férfiasság nem szorult beléd.

A szociális életben nem tudsz boldogulni és ezért lennél öngyilkos. Ez ahoz nagyon gyér indok.

Az aluljáróban, a leszakadt lábú koldus nem lett öngyilkos, ezért én joggal feltételezem, hogy ezen az oldalon nála mindenki jobb helyzetben van.

Mindenki olyan dolog miatt akar öngyilkos lenni, amit akár el is felejthetne...

2015. márc. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Két oldala van, egyrészt:

-az jó, hogy van valaki akiért érzed, hogy érdemes élni

másrészt:

-az nem normális, hogy korábban öngyilkos akartál lenni

2015. márc. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
örülök neki soknsikert
2015. márc. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megvan a saját gondja baja! Én megértelek téged is kérdező. Az életben vannak hullámok amikkel meg kell birkózni. Soha nem kell feladni mindig lesznek olyan pillanatok élmények amikért érdemes élni. Te még fiatal vagy. Remélem elolvasod ha erre jársz!! Egyszer élünk!
2015. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!