Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jó barátkereső oldalt ajánlana...

Jó barátkereső oldalt ajánlana valaki?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés ismerős van és velük is nagyon ritkán futok össze, viszont jó lenne ezért új emberekkel is megismerkedni.

Tud valaki ilyen oldalt?



2018. júl. 12. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Nincs ilyen. Csak társkereső létezik. Ezért kell életben ismerkedned valahogy . Ne már interneten . Ennyire nem éghettél ki . A net az gáz hely. A virtuális világ szopó.
2018. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom ki, hogy van vele, de nekem interneten talált emberekből, vagy játék közbeni megismerkedésből lett már barátom.

Igaz még csak kettővel találkoztam, mert elég távol lakunk egymástól, de akkor is.

Próbálj olyan körben keresni embereket, hogy nagyjából az érdekelje őt is mint téged.

Nekem az a két haverom, velük azért tudtam találkozni, mert mind a kettő animés és sikerült MondoCon-on találkoznunk.

2018. júl. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
80%
Az anotalkon lehet így beszélgetni, mert beállíthatod, hogy azonos neművelj beszélj, de a félre értések végett, azért jó az elején tusztázni a partnerrel a dolgokat
2018. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

www.menjkiazutcára.hu


Próbáld ki, nekem bejött! ;)

2018. júl. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Pontosabban ne az utcára, hanem csak ki a szabadba, táborokba, meg mindenhova.... Neten keresztül nem találsz igazi barátot (vagy ha igen (mert nem lehetetlen) akkor nagy szerencséd van)
2018. júl. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 én konkrétan azt hinném nem vagy normális ha az utcán ismerkedsz. Ezek szerint oda szoktál menni random emberekhez és megkérdezed lesznek -e a barátaid? Elég rémisztő lenne :D
2018. júl. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

fan-site.hu

itttudszközösenrajongani

2018. júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

A barátsághoz szerintem az a legfontosabb, hogy magaddal törődj. Legyél valamilyen, legyen valami, ami érdekel. És akkor az visz valamerre az életben, ahol rájuk akadhatsz.


De fontos kimenni a szobából.

2018. júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet megérteni, hogy a közös érdeklődési kör nem feltétlenül jelent barátságokat, hanem inkább csak szabadidő partnereket? Attól még nem lesztek mindenképp lelki társak, hogy közösen csináltok pár hobbit. Lehet hogy ezt leszámítva semmi közös nem lenne bennetek.
2019. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!