Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintem helyesen cselekedtem...

Szerintem helyesen cselekedtem, szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki csaj, ismerjük egymást 6_7 éve. Régebb udvaroltam is neki, de ő átvert és el is hajtott magátol egy másik miatt, én elfogadtam. Utána ki is békültünk és most barátok vagyunk (mondjuk soha nem fogom elfelejteni hogy átvert). Az a problémám vele, hogy egyre jobban beleszol a dolgaimba, minden téren, hogy kivel beszéljek, mit hogy csináljak. A minap kiakasztott rendesen, én meg beolvastam neki elég durván. Nem szeretném, hogy a barátságunk rá menjen, de ha igy folytatja és nem érti meg, hogy nem szolhat bele ilyen szinten az életembe akkor vége ennek is.

2018. júl. 13. 05:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Régebb udvaroltam is neki, de ő átvert és el is hajtott magátol "

"most barátok vagyunk (mondjuk soha nem fogom elfelejteni hogy átvert)"


Minek állsz egyáltalán szóba vele?

Nem "nem heverted ki", hanem még mindig bele vagy esve és hagyod, hogy hülyére vegyen...

2018. júl. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudod van egy mondás miszerint a csúcson kell mindent befejezni . Arany igazság ...
2018. júl. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már rég tultettem magam rajta, azóta volt más nekem is neki is, én megértem ha valakinek problémái vannak, barátként segítek is ha tudok, de ne rajtam töltse ki a haragját.. ez akaszt ki, hogy egyesek nem tudnak méltóságteljesen viselkedni..
2018. júl. 13. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!