Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek helyesen cselekedtem?

Szerintetek helyesen cselekedtem?

Figyelt kérdés

Van egy régi ofőm, aki már egyáltalán nem tanít, de tartom vele a kapcsolatot és elég jóban vagyok vele.

Én még általános iskolában is olyan voltam, hogy szabadidőmben inkább a tanárokkal beszélgettem.

Még eddig nem volt egy régi tanárommal sem ilyen jó kapcsolatom...

Viszont volt egy időszak mikor megtetszett a régi ofőm még akkor amikor tanított, de mára már nekem teljesen más tetszik .

Így leszeretném szögezni, hogy tudom, milyen következményei lehettek volna ebből,stb... Én igazából nem is akartam tőle semmit, meg már amúgy is elmúlt, de gondoltam elmondom ezt mivel mindig az emberek azon ragadnak le, hogy mrgtetszett a tanárom és olyan mintha a többit meg sem hallanák...

Szóval azért elszeretném mondani, hogy nekem már semmilyen formában nem tetszik és csak jóban vagyok a régi ofőmmel aki nem tanít és már egyáltalán nem találkozunk.

Másik iskolába vagyok jelenleg és van 3 lány akivel nagyon jóban voltam és úgy éreztem, hogy mesélnem kell nekik a régi ofőről, mert ha van valami akkor inkább tőlük kérnék tanácsot...

Aztán egyik reggel bementem és kérdezték, hogy mi a baj én meg elmondtam, hogy a régi ofő mivel történt vele valami és azon szomorkodtam és elkezdték mondani, hogy felejtsem el és ne fussak utána,stb... Közben már tök rég nem érzek iránta semmit sem és nekem másik fiú kell.A másik meg, hogy a régi ofővel szeretek beszélgetni és ő is szeret beszélgetni, így elég sokat beszélgetünk.Aztán telebeszélték sok-sok hülyeséggel a fejemet és pont akkor volt óránk a biblia tanárral aki lelkész és segít szívesen másoknak és olyan rosszul éreztem, magam, hogy tanácsot szerettem volna tőle kérni, de a lányok azt mondták, hogy ne beszéljek vele...

Aztán rávettek, hogy írjak búcsú levelet... Én emiatt órákig sírtam... Aztán írtam egy búcsú levelet, majd elküldtem...

A régi ofő mondta, hogy nem vagyok a terhére és nem tud mindig visszaírni amit egyszer már megbeszéltünk.Tehát mi mindent megtudunk igazából beszélni, de néha félek, hogy csak azért mond igent valamire, hogy nekem jót tegyen... Aztán elmondtam neki, hogy mi volt ez az egész kitörés és mondta, hogy nem kell elfelejtenem,stb...

Viszont én nagyon haragszom arra a 3 lányra aki ilyen tanácsot adott, mivel, már a régi ofővel több mint 1 éve beszélgetek és tényleg elég sokat beszélgetünk, meg nagyon jó kapcsolatba kerültünk...

Aztán most így beletiportak a lelkembe...

Ha igaz lett volna amit mondanak akkor megértettem volna, de így nagyon rosszul esett, mivel jelenleg a régi ofőm szinte az egyetlen olyan ember aki tényleg figyel rám és meghallgat, meg segít és emiatt a hülye tanácsuk miatt kishíjján tönkrement a jó viszonyunk...

A 3 lányt minden nap látom mivel osztálytársaim, de nem szólok hozzájuk és én amúgy is haragtartó vagyok.

Szerintetek jól cselekszem, ha ezek után nem figyelek rájuk?

16/L


2018. jan. 24. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Amig nem tortenik semmi rossz, addig kik ők hogy bele szoljanak h kivel baratkozol. Ha jol erzed msgad a volt tanaroddal akkor miert ne beszelgess vele. Vegul is csak baratok vagytok, es ebbe nincs semmi rossz.
2018. jan. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!