Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mennyire számít...

Szerintetek mennyire számít az ember magassága?

Figyelt kérdés
Elég alacsony vagyok fiú létemre és ez engem nagyon zavar, sokszor a barátaim viccelődnek is vele ami miatt mát azt hiszem, hogy mindig ez lesz és sosem fognak elfogadni igazán. Ti mit gondoltok? 168 cm magas vagyok és 19 éves. És elméletileg a magas emberek sikeresebbek és azokat jobban elfogadják, több barátjuk van és sikeresek a párkapcsolatokban is.

2018. júl. 13. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Nekem például semennyire. Még párkapcsolatot is el tudnék képzelni nálam alacsonyabb fiúval. Nem ezen múlik, hanem a személyiségen. 17/L
2018. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Sokat számít. Én 165 centi vagyok, sokszor éreztem azt hogy hátráltat a magasság, nőknél főleg . De ha határozott és magabiztos vagy akkor nem lesz probléma.
2018. júl. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 he84 ***** válasza:
79%
A 168 cm és 160 cm körül egyáltalán nem alacsony férfinak se, nőnek meg pláne nem, hanem inkább átlagos. Én nőként 165 cm átlagos magasságú vagyok, siha nem volt ebből gondom, de ha valaki mégis problémát látna bennem emiatt, akkor nem érdekelne. Nekem van egy régi jó barátom (fiú), aki szinte ugyanolyan magas mint én, semmi bajom vele, ettől ő még nem alacsony, csak kicsivel alacsonyabb a legtöbb férfihoz képest, de ezt nem kell bajnak felfogni. Egy újabb barátom (szintén fiú) ő se hú de magas, legfeljebb egy picivel, pár centivel magasabb nálam. Aki alacsony, az inkább 150 cm-től lefelé kezdődik, de leginkább 140 cm alatt. Ha így is van, nem baj az se, nem ettől függ egy ember személyisége. Ennek alapján is butaság ítélkezni, aki ezt teszi, az általában egy felszínes ember, az ilyenekkel pedig nem kell foglalkozni, nem érdemes barátkozni velük.
2018. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne parázd túl, a barátaid csak viccelődnek, ha kicsit sok, akkor nyugodtan mind el nekik, hogy ez neked kényes téma. Van ugyanilyen magasságú barátom és ő saját maga szokott viccelődni a magasságán, egyaltalán nem zavarja a 168 centije.

Mindig volt barátnője, most is van egy csinos párja, aki magasabb is nála.

2018. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Ne parázd túl, a barátaid csak viccelődnek, ha kicsit sok, akkor nyugodtan mind el nekik, hogy ez neked kényes téma. Van ugyanilyen magasságú barátom és ő saját maga szokott viccelődni a magasságán, egyaltalán nem zavarja a 168 centije.

Mindig volt barátnője, most is van egy csinos párja, aki magasabb is nála. Fel se merül, hogy ne lenne elfogadva.

A sikeresség pedig baromság. Az kizárólag a rátermettségedtől, személyiségedtől, intelligenciádtól, kommunikációs és szociális készségedtől függ.

2018. júl. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

166 centi vagyok, a menyasszonyom 169-170 centi magas nő.


Svájban dolgozom mint banki alkalmazott, és van jópár barátom - zömmel otthon -, akikkel bármikor órákig tudunk beszélgetni meg lökni a hülyeségeket.


Persze, ha bebeszéled magadnak, hogy milyen gáz a magasságod az eleve gátolni fog, én valahogy leszarom, ez van, nem lehet mindenki 180+.


35ffi

2018. júl. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!