Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan is kéne barátokat...

Hogyan is kéne barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Elköltöztem a szülővárosomból az egyetem miatt, viszont az egyetemi csoporttársakkal nem igazán tudtam összebarátkozni. Tanulásban segítjük egymást meg elvagyunk az egyetemen, de azon kívül mindenkinek megvan a saját dolga, társasága.

Oké, menjek kondiba, könyvtárba, és akkor ott? Jártam már korábban kondiba, oké, voltak akik segítettek ha nem tudtam hogy hogyan használjak egy gépet vagy ilyesmi, de ennyi, mindenki ment a dolgára, nem az hogy akkor ott haverozni meg ilyenek..

Könyvtárba nem szeretek járni, de nem is szívesen zavarnék meg senkit, hiába olvas olyat, amit ismerek.

És akkor mi marad? Mert valami programra megint hogy megyed el egyedül? Nem mehetek oda egy idegenhez hogy "hali, szimpi vagy, barátkozunk?", elég hülyén venné ki magát. És általában mindenki társasággal megy vagy legalább egy másik emberrel, akkor mégis hogy pofátlankodok oda hozzájuk? Nem igazán értem, hogy hogy kéne így barátkozni, és úgy TÉNYLEGESEN barátkozni, hogy ne csak váltsunk pár szót egy témáról, hanem aztán beszélgessünk máskor is, találkozzunk még.


Help?

22/L



2018. júl. 15. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyek esetleg, vagy ha bátor vagy, akár itt is lehet barátkozni, bár kétesélyes a dolog.
2018. júl. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz,ha nem zavar hogy fiú vagyok :)
2018. júl. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Na az első kangörcsös kis gyökér már meg is jelent. :D
2018. júl. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A kangörcsös kis gyökerek nem zavarnak, van párom :)


De szórakozóhelyen is hogyan? Ha el is megyek a párommal (vagy néha a barátaival) akkor is ott ülünk egy kupacban, senki nem jön oda hozzánk, és mi se megyünk csak úgy oda senkihez. Én is hogy mehetnék csak úgy oda egy idegenhez?

2018. júl. 15. 13:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Óh, nálunk (Székesfehérvár) ez nem probléma, este 23:00 után lehet a legjobban filozofálni egy sör mellett idegenekkel. (1-es voltam)
2018. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hatvanban valami barátkozós hely?
2018. júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki szimpatikus volt azok közül, akikkel már váltottál pár szót - velük mi történt, amikor elhívtad őket egy programra?
2018. júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva nem nagyon hívtam még így el senkit sem. Olyan furán érzem magam, hogy ott elvagyunk esetleg a nagy társaságban, és akkor milyen neki, hogy idegenkéne írnak neki hogy "hali, szimpi voltál, találkozunk?".

Egy egyetemi csoporttársam elhívtam egy előadásra, de hazaköltözött Pestről addigra, a másik csoporttárs, akt elhívtam pedig mikor én ráértem volna, már ment haza (más volt az órarendje), így sose volt jó neki az.

2018. júl. 15. 19:21
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Ismerkednék lányokkal, 21f, baranya
2018. júl. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Értem. Ha nem hívnak téged, akkor neked kell hívnod másokat. Ez lenne a jó irány.


Ha pedig túl felszínesnek érzed az ismertséget, akkor lehet beszélgetni facen is hetekig.

2018. júl. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!