Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan is kéne barátokat...

Hogyan is kéne barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Elköltöztem a szülővárosomból az egyetem miatt, viszont az egyetemi csoporttársakkal nem igazán tudtam összebarátkozni. Tanulásban segítjük egymást meg elvagyunk az egyetemen, de azon kívül mindenkinek megvan a saját dolga, társasága.

Oké, menjek kondiba, könyvtárba, és akkor ott? Jártam már korábban kondiba, oké, voltak akik segítettek ha nem tudtam hogy hogyan használjak egy gépet vagy ilyesmi, de ennyi, mindenki ment a dolgára, nem az hogy akkor ott haverozni meg ilyenek..

Könyvtárba nem szeretek járni, de nem is szívesen zavarnék meg senkit, hiába olvas olyat, amit ismerek.

És akkor mi marad? Mert valami programra megint hogy megyed el egyedül? Nem mehetek oda egy idegenhez hogy "hali, szimpi vagy, barátkozunk?", elég hülyén venné ki magát. És általában mindenki társasággal megy vagy legalább egy másik emberrel, akkor mégis hogy pofátlankodok oda hozzájuk? Nem igazán értem, hogy hogy kéne így barátkozni, és úgy TÉNYLEGESEN barátkozni, hogy ne csak váltsunk pár szót egy témáról, hanem aztán beszélgessünk máskor is, találkozzunk még.


Help?

22/L



2018. júl. 15. 12:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Majd megpróbálok jobban nyitni mások felé!

2018. júl. 19. 11:27
 12/12 anonim válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok :)

20 éves lány, Budapesten lakom. Szintén párkapcsolatban élek. Mégsem sikeres a barátsági skálám, furcsa, pedig nagyon nyitott és jólelkű vagyok:)

Ha szeretnél barátkozni, akkor írj! 😊

2018. aug. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!