Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnék új barátok...

Hogyan szerezhetnék új barátokat Miskolcon? (Többi lent,17L)

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nagyon belefáradtam már, hogy minden "barátomnak" csak addig vagyok jó amíg úgy táncolok ahogy ők fütyülnek. Belefáradtam már a sok kétszínű r_bancba akik ott szarnak le ahol vagyok, ha bármi gondom van, de én mindig legyek ott velük és segítsek rendbe tenni az életüket. Szeretnék valódi barátokat szerezni egy olyan embert akivel bármit megoszthatok és ő is megoszthat velem bármit. Akinek valóban fontos vagyok. De nem tudom hogy vagy hol kezdjem. Tudnátok segíteni nekem?

2018. júl. 15. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
innen ugyis talalsz....mindenki pesti,miskolci,debreceni,ezek inkább a fő ágak,de nem is kell többet sorolnom,ezek gyakoriak általában
2018. júl. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miskolcon vagy környékén én is barátkoznék.
2018. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Jaa, nagyon sok a miskolci itt.


Kaposvári meg ezerből egy. Az is általában én 😃

2018. júl. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Jelentkezem
2018. júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Miskolcról a normálisak sajnos elhúztak
2018. júl. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
69%
Én itt vagyok,szintén miskolci 17/l. :)
2018. júl. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!