Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudnátok véletlen barátkoz...

Nem tudnátok véletlen barátkozós oldalakat mondani?

Figyelt kérdés
Nagyon félénk vagyok, és nem tudok való életben barátkozni, ezért szeretnék online barátokat találni. Az összes oldal, amit néztem, az 18 éven felülieknek van, így általában csak 20-30 éves embereket találok rajtuk, velük meg hát nem tudok úgy beszélgetni, mivel mindannyian olyat akarnak tőlem, amit én nem. Pár ilyen kérdés alatt találtam a Facebook-ot, vagy esetleg az AnoTalk-ot, de nekem egyik sem vált be :c Van valami egyéb oldal, ahol lehetne? Előre is köszönöm!

2018. júl. 19. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiú vagy lány? Egyébként nekem írhatsz ha gondolod. :)
2018. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. Írj, ha szeretnél. :)
2018. júl. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem írhatsz nyugodtan, meg valaki írhat ilyen oldalt is. :D

Én fiú vagyok, mégis ugyanolyan kanos idiótákkal dob össze az anotalk mint szegény lányokat, szóval feladtam azt az ötletet, hogy ott találok értelmes nethavert. :P

2018. júl. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
AnoTalk-on értelmes ember nem nagyon van.
2018. júl. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is irhatsz! :)
2018. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia nekem is írhatsz én 14 vagyok.

Amugy ajánlom az anotalk bluet.Be lehet állítani a partner korát és az esetek többségében csak olyan csalás van,h 18 éves 16 év alatti...

2018. aug. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia

én egy 16 éves lány vagyok, ha gondolod rám írhatsz, de ilyen oldalt sajnos nem tudok mondani

2018. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!