Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek a Life is strange...

Szerintetek a Life is strange 1-ben a csajok tényleg leszbikusok, vagy nem?

Figyelt kérdés

Régebben mikor játszottam vele már akkor is gyanús volt mert 2x is csókolóznak benne, meg egy ágyban alszanak.


Most láttam egy cikket amiben úgy írják hogy a végén megmenti a "szerelmét"


Bár szerintem Max a fő lezbi, mert ős csókolgatja állandóan Chloet.


Az új rész is gyanús nekem, szerintem ez is arról szól hogy Rachel szerelmes Chloéba és azért szedi fel.



2018. júl. 20. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem meg rajtad múlik. Attól függ, hogyan játszol. Szerintem Chloe biszexuális, hiszen kavart Frank-el is, de számára Rachel is több volt, mint barát.

Ha úgy játszol, hogy megcsókolod Chloe-t, Max is többet érez iránta. Ha úgy, mint én, hogy semmi ilyesmit nem csinálsz és Warren-nel jössz össze, akkor Max hetero. Ilyen egyszerű.

2018. júl. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De a végén akkor is megcsókolja szóval leszbikusok.


Én azt a warren gyereket mindig eltakarítottam mert azt akartam hogy összejöjjenek.

2018. júl. 20. 15:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Jah, azok...
2018. júl. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy miért jó egy kérdést kétszer kiírni?
2018. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Chloe nem kavart Frankkel. xd

Chloe sosem beszél fiúkról, (bár Maxnek azt mondta a fiúk undorítóak, vagy valami hasonló) a szobájában lévő poszterek is másról árulkodnak és még sok erre utaló dolog miatt gondolom, hogy ő leszbikus. Bár attól függ, hogy te hogyan alakítod a történetet mindhárom lány esetében.

2018. júl. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, félreírtam.

Szóval Chloe leszbikus, Rachel volt bi. Max meg az, aminek játszod.

2018. júl. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!