Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Cserbenhagyott, mégis olyan,...

Cserbenhagyott, mégis olyan, mintha ő lenne megsértődve?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel hétvégén rendezvényen dolgoztunk Pesten. Nekik lakásuk van, felajánlotta, hogy ott aludhatok nála a rendezvény ideje alatt, ez 3 éjszaka volt. 2 estén nem volt gond, de harmadik reggel felvetődött, hogy visszajön a baráti társaságunk a városba (köztük a friss pasija is), és lehet, hogy este már nem tudok ott aludni. Minden cuccommal mentem a rendezvényre, remélve, hogy nem lopják el semmimet a pult mögül (szerencsére mindenem megmaradt, a többiek is figyeltek rá, mert más helyszínen voltunk, mint a "csomópont"). Este befutott a csaj barátja, de már korábban is kijelentette, hogy ő akkor a srácnál fog aludni... Vagyis én gyakorlatilag mehettem, ahova gondoltam, habár ez nem lett kimondva. A rendezvény után volt egy kis afterbuli, csendes, nyugis iszogatás a srácokkal. Ott az egyik csapattag mondta, hogy aludhatok nála, megmentette a helyzetem igazából, és nagyon jó estém volt náluk. Csak éppen még mindig zavar kicsit, hogy a legjobb barátnőm egy pasi miatt dobott gyakorlatilag, és felőle kb. a híd alatt is aludhattam volna. Azóta beszéltünk, de most a barátnőm távolságtartóbb, egyszavas válaszokat ad, így inkább nem erőltetem, de nem tudom, mi baja van, mikor engem hagyott ott úgy, hogy talán nem lesz hova mennem... :D

2018. júl. 20. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen az nem barát. Én a helyedben nem is keresném most bár lehet nehéznek tűnik de hidd el jobb lesz úgy. Ha számítasz neki úgyis keresni fog.
2018. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem az ilyen embereket! Te még kajak szóba állsz vele? Úgy kiosztottam volna....

Te is az az ember vagy akivel bármit megtehetnek mások mert nincs következménye. Tipikus lábtörlő.

Lehet kicsit durván hangzott de ez az igazság.

2018. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Zárd le az életednek ezt a szakaszát, ez nem igazi barátnő volt.
2018. júl. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Öhm... nope. Nem vagyok lábtörlő, csak nem rendezek drámai jeleneteket abból mindenki előtt, ha valami zavar. Látta rajtam, hogy ideges vagyok, és ő írt másnaptól kezdve, én magamtól nem kerestem :) Pont ezért nem értem, hogy fordult úgy a helyzet, mintha ő lenne megsértődve, vagy csak én értelmezem rosszul.
2018. júl. 20. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!