Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy barátom aki szélsőjobb...

Van egy barátom aki szélsőjobboldali, de én mégis baratmnak tartom, nagy baj ez?

Figyelt kérdés

2018. márc. 28. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj?

Egyetalán miben nyilvánul meg az, hogy szélsőjobboldali?

2018. márc. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Nekem is van, soxor összevitázunk a nézetkülönbségek miatt, de ennyi. :) Barátság nem CSAK a politikai nézetekről szól.
2018. márc. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem baj. Nálunk sem egyezik a baráti társaságban mindenkinek a felfogása, akár politikával, akár vallással kapcsolatban, de bármilyen más területet is mondhatnék. Nem azért vagyunk barátok, hogy mindenről ugyanazt gondoljuk.

Szerintem ez csak akkor gond, ha valaki nem tudja a másik véleményét elfogadni, vagy mindenáron a saját nézeteit akarja ráerőltetni valaki másra.

Nálunk szerencsésre nincs ilyen, nem szoktunk ezeken vitázni. Tiszteletben tartjuk, hogy nem mindenki ugyanúgy élni az életét.

2018. márc. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Zsidó cigány vagy szarbőrű vagy?
2018. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az! Egyébként milyen jelekből tudtad ezt megállapítani? Vagy elmondta? Ameddig nem erőszakol rád nézetet, cselekvést, addig szerintem nem baj. Nekem van kommunista is, nagyon érdekes módon a náci a legjobb haverja :D
2018. márc. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogy baj. Nekem is van radikális jobbos és öreg balos barátom is. Nem kell egyformán gondolkodni. Unalmas lenne a világ. Nem is olyan régen volt olyan korszak, amikor vakmerőség volt nem egyet gondolni a hivatalossal. Sőt, bűncselekményt is elkövethettél vele !!
2018. márc. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem manapság túl könnyen mondjuk valakire, hogy a barátunk.

Igazából, ha a politikai nézetek erős különbözősége ellenére akár csak haverok is tudtok maradni, akkor elég felszínes a kapcsolatotok.

Mert a politikai nézetek értékítéletek.

2018. ápr. 10. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!