Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet feldolgozni azt,...

Hogyan lehet feldolgozni azt, ha valakinek hirtelen meghal a legjobb barátnője?

Figyelt kérdés
Közel 20 éves barátság volt a miénk, 4 nappal ezelőtt, teljesen váratlanul, közúti balesetben hunyt el. Amikor megtudtam egész nap zokogtam, az azt követő másnap pedig szinte ájulásig ittam magam. Utána következett a másnaposság ideje, aznap olyan rosszul voltam, hogy legalább nem minden egyes percben agyaltam a történteken. Ma ismét rámtört a sírhatnék és vádolom a világot, hogy ez hogyan történhetett meg, miért pont vele?! 34/N

2018. júl. 24. 00:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak az idő fog segiteni, a pia nem. Próbáld meg távoltartani magad az italtól, mert ilyenkor túlzásba viheted és semmi jó nem jön ki belőle. Ne zárkózz el, ha hivnak programokra, ne kerüld a társaságot, ne mondj nemet, ha hivnak valahova. Kb. 1 év alatt kijutsz a gödörből. Tapasztalat.
2018. júl. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Nekem apám halt meg, és azóta is egy másik apát keresek, de valamiért senkit nem találok, aki vállalná ezt.


Ha legjobb barátom halna meg, akkor azonnal keresnék mást. Továbbá ha barátnőm halna meg, akkor is azonnal egy másik barátnőt próbálnék szerezni.


Ha hiányom van, akkor azt csak pótlással vagyok képes feldolgozni, mert nekem valójában a hiány fáj. Ha nincs hiány, nincs fájdalom.


Ezen kívül más, nálam működő veszteségkezelési módot nem ismerek. Habár eddig ez se működik, mert nem találok megfelelő apát. Egyrészt nem tudom, hogy kell elintézni, hogy legyen, másrészt meg nem tudom, hogy hol találnék ilyet.

2018. júl. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, részvétem :-( A páromat 2 hónapja vesztettem el....nekem az idő még nem segített, sőt....de ez egy más jellegű kapcsolat szerintem, egy bnőm elvesztése nekem vszínű nem okozna akkora sokkot mint a párom elvesztése.
2018. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!