Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek megéri elkérnem a...

Szerintetek megéri elkérnem a twitterét? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó barátom, akivel nagyon közel álltunk egymáshoz. Most 6 éve ismerjük egymást viszont 1 éve ki kellet költöznöm külföldre és azóta csak whatsappon tartjuk a kapcsolatot... jó is volt de idővel egyre tovább tartott mire válaszolt és egyre inkább elhanyagoltnak éreztem magam... nem is az a bajom hogy igazából nem válaszolt mert nem mindig van ideje az embernek válaszolni meg minden... csak lassacskán azon kapom magam hogy egyáltalán nem is küldök hangüzeneteket, mert előre tudom hogy nem hallgatja meg, csak az írasokat olvassa el... és valahogy bánt hogy 2 hete nem volt ideje válaszolni az üzenetemre (jó egyszer írt de akkor azt írta hogy "most nincs időm, később válaszolok") de a kpop fanklubjában viszont mindennap elérhető... tudom hogy gyerekes dolog tőlem de azért egy kicsit elszomorít, mert számomra elég fontos volt a barátságunk meg komolyan megpróbáltam lépést tartani az egyre növekvő kpop rajongásában, direkt ügyeltem hogy ne zaklassam problémákkal és hogy változatos témákról tudjunk beszélni, mint régebben tettük. Biztos csinálhattam volna jobban, de úgy érzem nagyon megpróbáltam amit tudtam. Sajnos elég béna vagyok :/

(Persze írhatnék a fanklubjában de régebben amikor elkezdte -aikor még otthon voltam- úgy vettem észre hogy nem nagyon örül ha bárki belezavar mert kialakított magának egy ilyen álom "szociális életet" és tudja hogy nem rajongok úgy a műfajért mint ő, szóval tuti magára venné... álnévvel meg szerintem szemétség lenne regisztrálni). De nem is ez a lényeg. Egyik közös barátunktól kérdeztem hogy szokott-e még vele beszélni és hogy hol. (Ők amúgy gyerek koruk óta ismerik egymást, én őt szintén 6 éve ismerem és vele még tartom a kapcsolatot.) Szóvak mondta nekem hogy mivel ő már nem nagyon használja a whatsappot, ők twitteren beszélnek, ha szeretné megadja nekem.

Csak hát nem tudom. Mindig úgy érzem hogy csak nekem hiányzik az hogy milyen jókat beszélgettünk, meg mondjuk magától is mondhatta volna hogy szivesebben beszélget máshol... úgy érzem hogy nem is tudom ezt igazán megbeszélni vele mert nem tudom a semmiből előteremteni azt, hogy most én egy érdekesebb ember legyek... és lehet hogy twitteren hamarabb válaszhoz jutnék, de vajon megéri-e?

Sajnos attól félek hogy még így is csak tovább távolodnánk, ami meg egy elég egyértelmű jel lenne hogy neki nincs is szüksége arra a közeli barátságra ami volt köztünk... nem vagyok totál naiv, tudom hogy eltávolodással jár ha valaki messze kerül, csak szerintem mi picit "túltávolodtunk" már. Igazából eleinte úgy gondoltam hogy majd amikor találkozunk a nyáron személyesen akkor jobb lessz, de utána kiderül hogy nem jön össze és nem mehetek haza, ez meg szerintem nagyon fontos lett volna nekünk...

Na mindegy, szerintetek meg éri vagy hagyam inkább?

Köszönöm annak aki el olvasta :)



2018. júl. 27. 01:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem megeri.. es igen jot tenne a talalkozas, en hasonlo helyzetben vagyok baratnommel es nem nagyon beszelunk neten ugyanugy mint ti de szemelyesen akar fel ev vagy 2 ev utan majdnem ugyan ugy beszelgetunk mint elotte..

Probald meg mindenkepp szerintem azzal nem veszitesz semmit..

2018. júl. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha még nézed az oldalt, megírhatnád, mi lett. :)
2019. aug. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!